Rožiniai akiniai

Visiems pažįstama įsimylėjimo būsena – tokia skani, viliojanti, ryški…

Tuo laikotarpiu regime partnerį tarsi per rožinius akinius ir viskas jame mums gražu, netgi trūkumai atrodo kaip nuostabūs, mieli bruožai ir tam tikrą laiką laikome žmogų būtent tokia nuostabia būtybe. Hormonai dirba savo darbą.

Kodėl gi viskas vyksta būtent taip?

Viskas dėl to, kad pati gamta apdovanojo mus šia savybe, kad galėtume pratęsti giminę, kad gimtų nauja gyvybė, o nauja gyvybė gimsta būtent per meilę.

Ir vyras, ir moteris jaučia įsimylėjimo būseną, liepsnodami nuo hormonų, tapdami geresnėmis savo pačių versijomis: vyrai testosterono pagalba pasijaučia Riteriais, o moteris pasijaučia Karalaitėmis.

Kiek dienų, savaičių, mėnesių, o gal net metų trunka ši būsena? Sunku duoti vienareikšmišką atsakymą, visiems žmonėms skirtingai, tačiau dažniausiai tai trunka 1-3 mėnesius.

Ką svarbu žinoti šiuo laikotarpiu? Juk rožiniai akiniai anksčiau ar vėliau nukris, o hormonų siautulys gali išprovokuoti nemažai klaidų. Tikriausiai pažįstate žmonių, kurie dar studentais būdami sukūrė šeimas, susilaukė vaikų, o paskui išsiskyrė, kadangi rožiniai akiniai nukrito ir prieš juos stojo visiškai kitas žmogus, ir su juo atseit nesutapo charakteriai.

Tai štai, kad nepatektumėte į tokią situaciją, rekomenduoju duoti sau laiko, duoti sau daugiau laiko, kad pažintumėte žmogų: koks jis, kas jis, iš kur, ko jis nori iš gyvenimo… Užduokite atvirus klausimus. Ne tokius, į kuriuos galima būtų trumpai atsakyti: taip/ne/nežinau, o tokius, kurie žmogų paskatintų atsakyti išsamiau ir detaliau papasakoti apie save, savo gyvenimą.

Kad geriau pažintumėte žmogų, lankykitės vietose, kur esama žmonių, žiūrėkite, kaip jis su jais elgiasi, juk kokie jo santykiai sociume, tokie bus santykiai ir šeimoje. Susipažinkite su tėvais. Nereikia to daryti, žinoma, jau per pirmą pasimatymą, tačiau bent jau mėnesio bėgyje – visiškai priimtinas variantas.

Pabaigai norėčiau pasakyti, kad rožiniai akiniai nėra blogis, tai būtinas kiekvienų santykių etapas. Svarbiausia – įveikti šį etapą sąmoningai.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *