Šaldytuve yra šerkšno? Turite veikti kuo greičiau, kad išvengtumėte papildomų išlaidų

Šaldytuve atsirado šerkšnas? Tai labai blogas ženklas. Tai reiškia, kad šaldytuvas neveikia tinkamai. Mes papasakosime, kaip atsikratyti šios erzinančios problemos.

Sunku įsivaizduoti gyvenimą be šaldytuvo. Jo dėka galime ilgai mėgautis šviežiu maistu. Nors daugumoje šaldytuvų yra įrengta bešerkšnė sistema, kuri neleidžia kauptis šerkšnui, kartais nutinka taip, kad dėl neaiškių priežasčių prietaiso lentynose ir durelėse jis pradeda atsirasti. Tai labai blogas ženklas.

Šaldytuve pasirodė šerkšnas? Tai labai blogas ženklas

Kaip jau minėjome, daugumoje šaldytuvų yra įrengta sistema, apsauganti šaldytuvo vidų nuo šerkšno kaupimosi. Jei jis pasirodo ant durų, lentynų ar stalčių, tai reiškia, kad šaldytuvui kažkas negerai. Kokios gali būti to priežastys? Tai dažniausiai nutinka, kai šaldytuvas yra pilnas. Šaltas oras pradeda nusėsti ant „laisvos“ vietos, todėl joje atsiranda šerkšnas. Antra priežastis – nesandarios durys. Pasitaiko, kad pažeidžiamas guminis tarpiklis, todėl į šaldytuvą patenka šiltas oras, dėl kurio viduje atsiranda šerkšnas.

Kaip pašalinti šerkšną iš šaldytuvo?

Kaip atsikratyti šerkšno? Pradėkite ieškodami priežasties, kas jam negerai. Atsikratykite perteklinių daiktų ir patikrinkite, ar sandariklis sandarus. Jei ne, būtinai įsigykite naują arba eikite į buitinės technikos servisą. Išimkite iš šaldytuvo visus maisto produktus ir atjunkite jį nuo elektros tinklo. Tada paruoškite vandens ir spiritinio acto mišinį, sumaišytą santykiu 1:2. Išpurkškite juo šaldytuvo vidų, tada palaukite 5 minutes ir nuvalykite viską minkšta šluoste. Actas ištirpdys šerkšną ir dezinfekuos šaldytuvo vidų, pašalindamas nemalonų kvapą. Jei nemėgstate acto kvapo, galite naudoti citrinos sultis. Jums reikia stiklinės sulčių. Supilkite jas į purškimo buteliuką ir apipurkškite šaldytuvo vidų. Po 5 minučių pastebėsite, kad šerkšnas ištirpo. Galiausiai nuvalykite duris ir lentynas švaria ir sausa mikropluošto šluoste.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *