Santykių taisyklės, kurias priėmę taptume laimingi, tačiau bijome tai padaryti

Nekartokite šių universalių klaidų, kurios būdingos beveik visiems, kada nors užmezgusiems artimą ryšį su kitu žmogumi.

Niekada nenustokite meilintis vienas kitam. Niekada nenustokite pažinti vienas kito, nes mes keičiamės kasdien, kas vakarą, nors taip ir neatrodo. Savo partnerį laikome savaime suprantamu dalyku. Labai greitai pamirštame pirmuosius malonumus ir pasineriame į kasdienybę. Gyvenimo partneris yra svarbiausias ir švenčiausias žmogus mūsų gyvenime. Juk pats pasirinkote šį žmogų. Niekada to nepamirškite ir netingėkite palaikyti savo meilės.

Saugokite savo širdį! Būkite ne tik savo partnerio, bet ir savo paties gynėjas. Saugokite save nuo kitų. Mylėkite save ir nešvaistykite laiko smulkmenoms. Niekas neturi teisės reikalauti jūsų širdies, išskyrus žmogų, kurį pats įsileidžiate. Net ir tada tas žmogus privalo pats rasti kelią į jūsų širdį, o ne prasiveržti jėga.

Įsimylėkite. Dar ir dar kartą. Jūs nuolat keičiatės. Nebesate tas pats žmogus, kuris susituokė. Po penkerių metų nebūsite toks, koks esate šiandien. Pokyčiai yra nuolatiniai ir neišvengiami, todėl kiekvieną dieną sąmoningai pasirinkite gyventi vienas su kitu. Kovokite, ugdykite savo meilę lygiai taip pat, kaip ir pirmosiomis savaitėmis po susitikimo.

Visada įžvelkite tai, kas geriausia jūsų partneryje. Sutelkite dėmesį į tai, kas jums patinka, o ne į tai, kas jus erzina. Tik tada jūsų meilė augs. Susitelkite į tas gyvenimo akimirkas, kai jautėtės laimingu žmogumi.

Nebandykite nieko pakeisti. Tai nėra jūsų užduotis. Jūsų užduotis yra tiesiog mylėti kitą žmogų savaip. Nebandykite koreguoti mylimojo charakterio. Tiesiog priimkite jį! Ir tada pats žmogus pasikeis taip, kad jūs dar labiau jį mylėsite ir vertinsite.

Prisiimkite atsakomybę už santykius. Jūsų asmeninė laimė nėra jūsų partnerio rūpestis. Niekas negali jūsų padaryti laimingu, jei to nenorite. Tai yra jūsų pareiga, kad visi šeimos nariai būtų patenkinti. Jei jūs galite būti laimingas, jūsų artimieji taip pat bus laimingi.

Niekada nieko nekaltinkite, nemanipuliuokite, nekontroliuokite – visa tai laipsniškai atitolina žmones vieną nuo kito. Jūsų partneris neprivalo išgydyti jūsų vaikystės traumų ar bėgti paskui jus su emociniu seilinuku. Jei reikia, padarykite pertrauką, pabūkite vienas ir susitvarkykite pats. Kai tik stabilizuosite savo emocinę būseną, iškart pastebėsite, kad santykiai šeimoje gerėja. O jei jums reikia partnerio pagalbos, tiesiog paprašykite. Jis jums padės viskuo, kuo galės.

Leiskite savo mylimajam tiesiog gyventi ir būti šalia. Kai jūsų partneris yra blogos nuotaikos ar siaubingai nusiminęs, nebandykite iš karto visko sutvarkyti. Pozityvumas nėra jūsų pagrindinis darbas. Tiesiog paaiškinkite, kad kartkartėmis reikia papykti. Pasakykite savo mylimam žmogui, kad jis visada gali jumis pasikliauti, kad jis gali jumis pasitikėti. Juk jūs nepabėgsite iš namų kaskart, kai kas nors susinervins ar į namus ateis bėda. Suteikite pasitikėjimo, kad būsite šalia, kad ir kas atsitiktų, ir laikykitės žodžio.

Neteiskite, būkite lengvabūdiškas ir linksmas. Per rimtas požiūris į gyvenimą prie nieko gero nepriveda. Domėkitės, kokie jūsų partnerio poreikiai ir pageidavimai. Klausykitės ir būkite artimo žmogaus gyvenime. Gerbkite partnerio nuomones skirtingais gyvenimo laikotarpiais ir nelaikykite intymumo būdu palengvinti stresą.

Būkite pažeidžiamas, būkite pasirengęs pasidalinti savo baimėmis ir jausmais. Pripažinkite savo klaidas. Padėkokite ir atsiprašykite. Būkite sąžiningas, kad ir kaip būtų sunku. Tai vienintelis būdas sukurti tikrą pasitikėjimą. Tam reikia drąsos. Bet tik tada, kai visiškai atversite širdį, užgims tikra meilė. Kaukę dėvėkite tiek, kiek norite, tačiau nusiimkite ją, kai grįžtate namo.

Niekada nenustokite augti ir tobulėti kartu. Tik santykiuose žmogus tobulėja smarkiau ir greičiau. Jei nustosite dirbti su santykiais, jie neišvengiamai išblės. Išsikelkite bendrus tikslus ir puoselėkite bendras svajones, kurkite bendrus planus ir dirbkite kartu, kad juos įgyvendintumėte.

Nesijaudinkite dėl pinigų. Pinigai yra įrankis, kurį turite valdyti kaip komanda. Jie niekada nepadeda, jei bijosite jais naudotis. Išmokite pasitikėti savo partneriu. Atkreipkite dėmesį į tai, kaip jums sekasi, ar jūsų pajamos didėja, ar mažėja. Tai yra geras rodiklis, atskleidžiantis, kur link juda jūsų santykiai.

Išmokite atleisti ir pamiršti. Greitai atleiskite ir niekada į paviršių nekelkite senų nuoskaudų. Susitelkite į ateitį ir neleiskite, kad praeitis trukdytų jūsų planams. Neleiskite praeičiai laikyti jus įkaitu. Prisiminkite padarytas klaidas, bet tik praktiniais sumetimais. Praeityje padarytos ir neatleistos klaidos tampa sunkiu santykių inkaru. Jos traukia žemyn, o atleidimas išlaisvina. Tiesiog nukirskite inkaro grandinę ir plaukite toliau neatsigręždamas.

Visada rinkitės meilę. Tai vienintelis ir svarbiausias patarimas. Naudokitės juo kaip pagrindiniu savo gyvenimo principams. Jei visada rinksitės meilę, niekas negalės pakenkti jūsų laimei, nes tikroji meilė viską ištveria. Tik niekas nežadėjo, kad bus lengva. Nepamirškite, kad jei neišmokote savo pamokų per vienus santykius, išgyvensite jas su kitais partneriais tol, kol jas išmoksite, nes partnerio pakeitimas negarantuoja gyvenimo pokyčių.

Santykiai nėra „ir jie gyveno laimingai“. Tai yra nuolatinis ir sunkus darbas. Tai noras pastoviai bandyti ir investuoti į savo santykius. Tik taip jie gali atlaikyti laiko išbandymą. Santykiams, kaip ir gyvenimui, būdingi nuosmukiai ir pakilimai. Mokykitės visais šiais etapais. Išmokite mylėti vienas kitą ir tai suteiks jėgų.

Mylėkite ir būkite mylimas!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *