Santykius gelbsti tie patys dalykai, kurie juos ir sukuria

Smulkmenos ir detalės santykiuose yra viskas. Iš jų užgimsta pasitikėjimas. Moterys visada tai vertina…

Moterį laimėti nesunku. Tai nėra didelė problema. Dauguma tai sugeba. Beveik kiekvienas vyras bent kartą gyvenime yra laimėjęs bent vieną moterį. Santykiai prasideda nuo įsimylėjimo: nuo supratimo, kad kitas žmogus užima ir jaudina tavo mintis, nuo potraukio jam, nuo pirmųjų pasimatymų, nedrąsių bučinių ir jaudinančių prisipažinimų, nuo aistros bangos, kuri užplūsta abu.

Paskui jie vystosi, plėtojasi. Kasdienybės nuobodulys ir monotonija pamažu užgesina aistrą. Viskas dingsta. Vietoje jausmų atsiranda tuštuma, kuri netrukus užsipildo abejingumu. Santykiai arba nutrūksta, arba tampa netikri. Statiški. Vyras ir moteris pradeda ieškoti to, ko jiems dabar trūksta, atskirai vienas nuo kito, už poros ribų.

Išsaugoti santykius ir išlaikyti moterį – štai kas sunkiausia. Už tai atsakingas vyras. Santykius gelbsti tie patys dalykai, kurie juos sukuria. Ne seksas ir dovanos. Gėlių dovanojimas švenčių proga – ne siurprizas ir ne dėmesio rodiklis. Tai nesudėtinga. Kad išsaugotų santykius, vyras turi mokėti džiuginti be jokios progos. Jausmams nereikalingos progos. Moterys mėgsta staigmenas, dovanas ir gėles, nes tai yra dėmesio joms ženklai. Šitaip jos supranta, kad apie jas galvojama, kad jos yra vertinamos.

Nuolatinis tinkamo laipsnio dėmesio rodymas moteriai yra būtent tai, ant ko laikosi santykiai. Šis procesas yra abipusis, bet pradėti jį turi vyras. Norint gauti, reikia mokėti duoti. Moteryse vyrai dažnai neįžvelgia pagrindinio dalyko. Jie mato jas gražiomis ir seksualiomis. Patraukliomis ir pavojingomis. Visa tai tiesa, bet jeigu jie pažvelgs giliau, pamatys mažas mergaites.

Išorinis grožis yra apsimestinis. O vidus – jautrus ir švelnus. Ten – vaikas. Bėgant metams, vidus nesikeičia. Bėgant gyvenimui, elgesys griežtėja, bet visa tai – tik apsauga, gynyba. Suprasdami tai, suprasite, kaip padaryti šią moterį sava. Reikia užkariauti ją kaip vaiką. Paslaptis paprasta. Dėmesys ir rūpinimasis ja. Nuolatinis dėmesys. Smulkmenos ir detalės. Palinkėti labo ryto, paklausti, kaip ji jaučiasi, pavalgė ar alkana, ar šilčiau apsirengė šaltu oru, išklausyti ir tiesiog apkabinti. Sugebėti išspręsti jos problemas. Tapti tuo, už ko ji nori pasislėpti nuo įvairiausių grėsmių. Suteikti rūpestingumo ir saugumo jausmą. Šios smulkmenos santykiuose nulemia viską. Iš jų užgimsta pasitikėjimas. Moterys visada tai vertina. Štai ir visa paslaptis.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *