Šiems Zodiako ženklams lemta būti kartu

Avinas ir Svarstyklės

Vos šie Zodiako ženklai susitinka, tarp jų pasipila aistros kibirkštys. Gili, hipnotizuojanti Avino energetika ir subtilus trapių Svarstyklių žavesys sukuria stiprią cheminę reakciją. Šie santykiai tampa rimtu iššūkiu abiem Zodiako ženklams.

Tiesa, net ir ši idealia atrodanti pora neišvengia problemų. Taip yra todėl, kad laikui bėgant Aviną ima erzinti nepriekaištingos Svarstyklių manieros ir apskritai jų gyvenimas pagal tam tikras taisykles. Situaciją sunkina ir Svarstyklių mėginimai pažaboti savo antrąją pusę.

Kad šiuose santykiuose įsivyrautų harmonija, partneriams reikėtų pasitelkti savo skirtingas prigimtis bendrų tikslų įgyvendinimui.

Jautis ir Skorpionas

Jeigu Jautis nepabijos pasitikėti Skorpionu, jis supras, kad pastarasis jaučia neįtikėtinai stiprią aistrą gyvenimui. Šie Zodiako ženklai ilgai negalės vienas kitu atsidžiaugti, tiesa, šiose porose irgi galimi nesutarimai.

Skorpionai išsiskiria beprotišku temperamentu, kuris dažnai vargina Jaučius. O Skorpionus dažnai erzina Jaučių pasyvumas.

Jei šių žmonių aistra bus nukreipta ne tik į vienas kitą, bet ir į bendravimą su draugais, į bendrus tikslus, jų santykiai bus laimingi.

Dvyniai ir Šaulys

Šių Zodiako ženklų atstovai vienas kitą traukia ne fiziniu, o intelektualiu lygiu. Smalsiems Dvyniams ir filosofiškai nusiteikusiems Šauliams bendravimas teikia didžiulį pasitenkinimą.

Paminėtina, kad visažiniai Šauliai kartais erzina Dvynius, o Šauliai negali pakęsti savo antrosios pusės lengvabūdiškumo ir polinkio į apkalbas.

Problemos sprendimo raktas – bendra veikla, ypač į naudą kelionės.

Vėžys ir Ožiaragis

Vėžio jautrumas ir Ožiaragio jėga – puikus derinys. Tik kartais Ožiaragis elgiasi šaltai, užsidaro, todėl Vėžys gali jaustis nereikalingas ir ignoruojamas. Ožiaragį nervina tai, kad Vėžys taip stipriai nuo jo priklausomas.

Šioms poroms reikia nuolat sau priminti, kad jie – ne šiaip partneriai, bet dar ir meilužiai.

Liūtas ir Vandenis

Savo asmeninės visatos karalius negali atsispirti laisvamaniui Vandeniui, kuris pripažįsta tik savo valdžią. Maištingas Vandenio charakteris įkvepia Liūtą, o Vandenį užburia partnerio charizma.

Deja, fenomenalus Liūto egocentrizmas ir Vandenio nenoras pripažinti visuomenės normas dažnai sukelia problemų.

Šiems dviem Zodiako ženklams norint sukurti tikrai sėkmingus santykius, reikia susėsti, nuo visko atsiriboti ir paieškoti savo nesutarimų sprendimų.

Mergelė ir Žuvys

Mergelė – idealios tvarkos mėgėja, o Žuvys bijo rutinos kaip ugnies. Ši sąjunga – klasikinis dviejų priešingybių derinys. Šie Zodiako ženklai sieks apversti savo partnerio gyvenimą aukštyn kojomis. Mergelė norės padaryti iš Žuvų organizuotą žmogų, o Žuvys mokys Mergelę netraktuoti gyvenimo taip rimtai.

Laisvę mėgstančios Žuvys gali pavargti nuo Mergelės, norinčios viską kontroliuoti. Išgelbėti šiuos santykius ir pakylėti juos į naują lygį gali partnerių nusiteikimas daryti kompromisus.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *