Skalbiate batus skalbimo mašinoje? Į būgną įdėkite vieną priemonę, ir batai vėl bus kaip nauji

Batų skalbimas skalbimo mašinoje – labai prieštaringa tema. Ji turi daug šalininkų ir priešininkų. Žmonės, kurie netiki, kad batus galima sėkmingai išskalbti skalbimo mašinoje, turėtų išbandyti šią gudrybę. Pakanka į skalbimo mašinos būgną įdėti vieną dalyką, ir skalbimo metu batams tikrai nieko blogo nenutiks.

Svarbu žinoti, kad ne visų tipų batus galima skalbti skalbimo mašinoje. Į būgną galima dėti tik tam tikrų rūšių batus, kuriems vanduo, ploviklis ir gręžimo režimas nepakenks.

Kokių batų negalima skalbti skalbimo mašinoje?

Sąrašas yra gana ilgas. Skalbyklėje neturėtų būti skalbiami:

· Zomšiniai batai;

· Odiniai batai;

· Batai, kuriuos suklijavote;

· Aukštakulniai;

· Žygio batai;

· Specialūs bėgimo bateliai;

· Batai su įvairiomis dekoracijomis (karoliukais, blizgučiais, kniedėmis, ir t.t.)

Kokią avalynę galima saugiai skalbti skalbimo mašinoje?

Skalbimo mašinoje galite skalbti įvairius tekstilinius batus, sportbačius ar šlepetes. Skalbyklėje geriausia skalbti susiūtus, bet ne suklijuotus batus, nes klijai gali neatlaikyti aukštos temperatūros. Jei dvejojate, ar batus galima skalbti skalbimo mašinoje, pasidomėkite gamintojo rekomendacijomis.

Kaip skalbti batus skalbimo mašinoje?

· Pirmiausia išimkite batų vidpadžius ir išvarstykite raištelius.

· Įdėkite batus į skalbimo mašinos būgną.

· Nustatykite 30°C temperatūrą ir mažiausią gręžimo greitį (ne daugiau kaip 400 apsukų per minutę).

· Galite naudoti skalbimo skystį, miltelius ar kapsules. Pasirinkite savo mėgstamiausią skalbiklį, tačiau nenaudokite audinių minkštiklio.

· Dabar atėjo laikas svarbiausiems dalykams. Į skalbimo mašiną įdėkite antklodę ar rankšluostį. Taip neleisite mėgstamiems sportbačiams atsimušti į būgno sieneles ir išvengsite mechaninių pažeidimų.

· Pasibaigus skalbimo ciklui, išimkite batus ir leiskite jiems išdžiūti kambario temperatūroje.

· Niekada nelaikykite batų saulėje ir nedėkite ant radiatoriaus ar ant kitų šilumos šaltinių. Juos rekomenduojama džiovinti pavėsyje.

Batų skalbimui puikiai tinka ir specialūs maišeliai. Taip pat galite naudoti maišelius, skirtus apatiniams ar gležniems audiniams skalbti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *