Štai kodėl aš visada nukerpu indų kempinėlės kampą

Nupjautas indų plovimo kempinės kampas gali išgelbėti jus nuo daugybės rūpesčių atliekant įprastus darbus. Sužinokite, kodėl verta  taip pažymėti kempinėles.

Indų kempinėlės yra itin populiarios: jas galima rasti kone kiekvienuose namuose. Dažniausiai jos naudojamos indams plauti.  Vis dėlto, šios kempinėlės yra labai funkcionalios: jos taip pat puikiai tinka įvairių paviršių valymui. Jei vienu metu naudojate kelias kempinėles, labai paprasta susipainioti, kokia yra šių kempinėlių paskirtis.

Kodėl verta nukirpti kempinės kampą?

Nemanau, kad kas nors norėtų plauti indus su kempinėle, kuria anksčiau buvo nuvalytas klozetas. Deja, tokią klaidą padaryti labai lengva, – ypatingai tada, jei naudojamos tos pačios spalvos kempinėlės. Taigi, kaip išspręsti šią problemą? Būtinai pažymėkite naudojamas kempinėles. Nukirpkite vieną kempinėlės kampą, ir nuspręskite, kam naudosite šią kempinėlę. Tai – puikus identifikavimo būdas.

Kaip dezinfekuoti kempinėles?

Ant kempinių susikaupia daug nešvarumų ir mikrobų, todėl jas reikia keisti gana dažnai. Nelaukite, kol kempinėlė taps juoda. Stenkitės po kiekvieno panaudojimo ją dezinfekuoti. Tą padaryti yra labai paprasta, o jūs galėsite būti užtikrinti, kad kempinėlė yra higieniška.

· Kai indus plausite indaplovėje, įdėkite ir indų kempinėlę. Po plovimo indų kempinėlė bus kaip nauja.

· Jei turite mikrobangų krosnelę, įdėkite į ją kempinę. Įjunkite įrenginį mažiausiai 30 sekundžių, bet ne ilgiau kaip 1 minutę. Kai mikrobangų krosnelė išsijungs, naudokite pirštines arba reples, kad ištrauktumėte kempinėlę. Jos paviršius bus labai karštas.

· Įdėkite kempinę į indą ir užpilkite actu. Pamirkykite bent valandą (geriausia – per naktį). Tai padės atsikratyti mikrobų ir nemalonaus kempinėlės kvapo.

· Galite išbandyti ir dar vieną kempinėlės dezinfekavimo būdą. Į dubenį su vandeniu įlašinkite kelis lašus arbatmedžio aliejaus ir įmerkite kempinėlę. Mirkykite visą naktį. Arbatmedžio aliejus turi antivirusinių ir antibakterinių savybių.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *