Tas, kuris nori būti šalia – jis šalia

Tas, kuris nori rašyti – jis tiesiog rašo. Kartais. Tas, kuris nori būti šalia – jis šalia. Nuolat. Nereikia pasiduoti savo iliuzijoms.

Vakar susidūriau su klausimais apie buvusius ir buvusias, kurie vis dar rašo. Norėtųsi šiek tiek apie tai pakalbėti.

Buvusieji mums dažnai rašo, tai mus jaudina, sukelia įvairiausių jausmų, minčių, o svarbiausias klausimas – kodėl jis/ji man parašė?

Atrodo, kad atsakymas į šį klausimą įteiks į rankas raktą, padės suprasti situaciją ir duos mums tam tikrą tikrumo jausmą.

Tačiau štai čia norėtųsi sustabdyti visą šį žodžių srautą ir paprašyti jūsų būti sąžiningais su savimi.

Koks skirtumas, kodėl buvusieji kartais parašo? Atsakymo į šį klausimą dažnai nežino ir patys buvusieji, o jų sielos paslapčių tikrai neatskleisite. Palikite šias mintis. Jos grobia jūsų energiją, paleidžia įjungia fantazavimo ir iliuzijų formavimosi procesą. O gal vis dar myli, nori būti šalia? Kartais šios mintys ima užimti pernelyg daug laiko ir vietos.

Ir čia labai svarbu nepuoselėti iliuzijų. Atskirkite realų gyvenimą nuo fantazijos. Tas pats, beje, liečia ir iliuzijas apie tai, kad buvusieji apsigalvos, pasitaisys, pasikeis ir supras… kad ir ką suprastų, kiekvienas toliau eis savo keliu.

Tai štai, kai mintys pasuka link „o gal jis…” – grįžkite į realybę ir pasakykite sau:

  • Tas, kuris nori būti šalia manęs – jis dabar šalia manęs.
  • Tas, kuris nori (dėl įvairių priežasčių, kurios neturi jokios reikšmės) tiesiog rašinėti – tas kartais parašo.

Taip sutaupysite daug laiko ir energijos. Ir kaip premiją gaunate galimybę gyventi realybėje, o tai labai brangus malonumas.

Kitas klausimas – kas verčia mus nutolti nuo realybės ir apsigyventi iliuzijose?

Čia norėčiau šiek tiek pasakyti apie tokį fenomeną kaip partnerio išstūmimas iš santykių. Būtent taip galima viena fraze apibūdinti tai, kas nutinka mums, kai su kuo nors artimai bendraujame. Tai pavydas, pretenzijos, pasitraukimas iš kontakto (fizinio ar emocinio), nepasitenkinimas, nesugebėjimas pasikalbėti su partneriu apie svarbiausius dalykus ir daug kas kita.

Bėda ta, kad kiekvienas iš mūsų turi nuosavą traumuojančią santykių patirtį, kalba dažniausiai eina apie santykius su tėvais, ir būtent tai turi tiesioginės įtakos mūsų santykių su partneriais kokybei, suaugus.

Norėdami atsikratyti šios įtakos, turite permąstyti savo ankstesnę patirtį.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *