Sveikos meilės principai

Kai tarp dviejų žmonių prasideda santykiai, kiekvieno iš jų gyvenimas turėtų pagerėti. Jeigu gyvenimas prastėja ar jeigu tempiate vienas kitą žemyn, galų gale kažkuris ateis į protą ir išeis.

Meilės negalima nusipirkti. Jeigu tai darote, nesitikėkite, kad jūsų išlaidos atsipirks.

Venkite pavydo. Provokuodami pavydą, žaidžiate su ugnimi. Kažkuris iš jūsų būtinai nudegs. Žmonės jau ir taip yra linkę pavydėti, būna, kad jiems nepakanka pasitikėjimo savimi, dėl to neverta dar ir sąmoningai to provokuoti.

Kai meilės santykiai sveiki, abu partneriai yra vienodai priklausomi vienas nuo kito.

Išties mylintis žmogus nereikalauja iš partnerio atsakomojo jausmo patvirtinimo. Jis pats įrodinėja jam savo meilę.

Venkite troškimo pakeisti partnerį. Jeigu paverčiate jį kitokiu žmogumi, turėkite galvoje, kad tas naujas perdarytas žmogus gali nepanorėti toliau gyventi su jumis.

Sunku mylėti žmogų, puolusį į depresiją. Meilė turi teikti žmogui laimę, tačiau jūsų išrinktojo buvimas drauge dar negarantuoja jums laimės. Tik jūs pats galite padaryti save laimingu ar nelaimingu.

Moteriai norisi manyti, kad ją myli nepasiekiamas princas, o ne kenčiantis psichas. Vyrai irgi negali pakęsti isterikių ir taip vadinamų uždelsto veikimo bombų, iš kurių nežinia ko galima laukti, galinčių sprogti bet kuriuo momentu. Neprognozuojamas partneris ardo nervus ir žudo jausmus lygiai taip pat, kaip kelia žiovulį absoliučiai prognozuojamas žmogus.

Staigiai įsiliepsnojusi meilė labai greitai išsisemia. Kad įgytų pastovią meilę, kažkas iš dviejų turi mylėti protingai. Jeigu partneris tyli, kai jūs audringai piktinatės, tai dar nereiškia, kad jis apkurto, nereiškia, kad jis silpnas ar abejingas. Tai reiškia, kad jis sugeba tvardytis.

Jeigu partneris įsisąmonino, kad gali blogai su jumis elgtis, įtikinti jį, jog yra atvirkščiai – nepaprastai sunku.

Jeigu abejojate savo sumanyto poelgio tikslingumu, geriau susilaikyti. Geriau palaukti momento, kai į galvą ateis geresnis sprendimas.

Atminkite: kad ištekėtumėte už princo su baltu “Mersedesu”, turite tapti princese su raudonu kabrioletu. Jūsų gyvenimiškos vertybės turi sutapti. Kaip taisyklė, žmonės jaučiasi komfortiškiausiai su partneriais, kurie yra lygūs jiems savo socialine padėtimi.

ŠaktinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *