Princas ant balto žirgo

Užsisakėte princą ant balto žirgo?

Perskaičiau keletą diskusijų socialiniuose tinkluose apie tai, kad moterys nesugeba surasti vyro ir sukurti santykių. Į mane taip pat dažnai kreipiasi su analogiškomis problemomis. Papasakosiu, kaip aš su visu tuo dirbu.

Pirmas dalykas, į kurį atkreipiu dėmesį, kad ir kaip banaliai skambėtų, yra šeimos modelis. Kaip taisyklė, moteris arba bando kurti santykius pagal savo tėvų šeimos modelį, arba atvirkščiai – daro bet ką, kad tik jos šeima nebūtų panaši į jos tėvų šeimą.

Ir viena, ir kita provokuoja vidinį konfliktą. Net jei moters supratimu jos tėvų šeima buvo ideali, pasaulio raida daro savo korekcijas, ir modelis, kuris gerai veikė 9-ajame dešimtmetyje, dabar gali būti visiškai netinkamas. Keičiasi vertybės, gyvenimo tempas, socialinės nuostatos, ir į tai reikia atsižvelgti.

Jei mamos ir tėčio santykiai, moters nuomone, nesusiklostė, ji tapo konfliktų, gniuždymo, manipuliavimo ir pan. liudininke, moteris gali turėti vidinį nusistatymą, kad šeimyninis gyvenimas yra kliūtis, pavyzdžiui, savirealizacijai arba galimybei turėti savo interesų, bendrauti už šeimos ribų. Ir su šiomis nuostatomis reikia dirbti.

Kitas dalykas – jūsų pačių ankstesnė santykių patirtis. Dažnai senų santykių bagažą atsitempiame į naujus santykius ir taip sužlugdome save ir savo partnerį. Pakanka susiklostyti situacijai, kuri primena skaudžią praeities patirtį, ir visas neišreikštas emocijas išliesime ant partnerio, kuris su visu tuo neturi nieko bendra ir nesupranta, kas vyksta.

Be to, jei neišsigydome ankstesniuose santykiuose patirtų traumų, dabartinių santykių fonu gali tapti nuolatinis nerimas ir baimė.

Ir galiausiai – tikslas. Kokiu tikslu norite sukurti šeimą? Ką norite veikti su šiuo žmogumi? Neretai tenka susidurti su rekomendacijomis susirašyti, kokį partnerį norėtųsi pritraukti į savo gyvenimą.

Taip, tai tikrai veikia. Tačiau būtina suprasti, kad ne visada tos savybės, kurias norime matyti šalia esančiame žmoguje, atitinka tas gyvenimo užduotis, kurias turėsime kartu spręsti.

Be to, svarbu suvokti, ką tam žmogui galite duoti mainais? Svajojant apie princą ant balto žirgo, likti varle pelkėje nesigaus, juk gyvename ne pasakoje. Santykiuose svarbi pusiausvyra, lūkesčiai partnerio adresu turėtų atitikti jūsų galimybes.

Todėl savo klientams siūlau į šį klausimą žvelgti labai atidžiai ir užpildyti lentelę, kurioje atsispindi šie aspektai:

1. Santykių tikslai. (Bendras vaikų auklėjimas, bendro gyvenimo džiaugsmas).

2. Vaidmenys, kuriuos esate gerai įvaldę (draugas, mūza, virėjas, meilužė) ir kurių esate pasiruošę išmokti (šeimininkė, mama). T. y. ką galite duoti ir ką esate pasirengę savyje ugdyti, svarbiausia čia būti sąžiningam su savimi.

3. Energijos mainai. Ką norėtumėte priimti iš savo partnerio. (finansinis šeimos aprūpinimas, pripažinimas, palaikymas, asmeninis laikas, dėmesys, geras seksas).

4. Ribos. Kas santykiuose jums nepriimtina (grubumas, mano poreikių nepaisymas, manipuliavimas, gniuždymas, kontrolė).

Tokiu būdu jūs nusibrėžiate tam tikrą vektorių, tarsi išsikviečiate taksi, kur pirmiausia pažymėta, kur norite nuvažiuoti (tikslas), taip pat nurodyti parametrai – reikalavimai vairuotojui, automobilio salonui ir kaina, kurią esate pasirengę už tai sumokėti.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *