Visatos ženklai, kurie pranašauja artėjantį susitikimą su likimo skirtu žmogumi

Niekada nežinome, kur ir kada sutiksime savo svajonių žmogų…

Susitikimas su antrąja puse retai kada būna netikėtas. Visata bando duoti įvairiausių signalų, pateikdama įvairias užuominas. Kad jų nepraleistumėte, reikia mokėti sulėtinti savo gyvenimo tempą, stebėti viską, kas jus supa, ir daryti teisingas išvadas.

Kokie požymiai padeda žmogui nustatyti, kad lemtingas susitikimas jau visai arti?

Jei susitaikėte su vienatve, jei joje pasijutote patogiai ir komfortiškai, jei jau nusivylėte savo pašlijusiais tuščiais santykiais ir atsitiktiniais pasimatymais, jei susitikimai neteikia jums džiaugsmo ir praradote viltį sulaukti naujos meilės ir santykių, tai jau tas likimo ženklas!

Visata suteikia jums galimybę atsipalaiduoti, nustoti ieškoti ir imti laukti. Ji siūlo tiesiog laukti, kol gyvenimas pasikeis.

Jūsų žmogus jau yra ant jūsų gyvenimo slenksčio, jums nebereikia nieko ieškoti patiems, nusivilti pažintimis ir atsitiktiniais susitikimais. Atminkite, kad mažus rūpesčius, kurie, tarsi sniego gniūžtė vienu metu nukrito jums ant galvos, netrukus užgoš susitikimo su lemtingu žmogumi džiaugsmas.

· Jei po išsiskyrimo greitai atsikratote visų nuoskaudų ir rūpesčių, jūsų siela rami ir tvarkinga, trokštate išorinių (pakeisti šukuoseną, garderobą ir pan.) ir vidinių (naujų pomėgių) pokyčių – tai reiškia, kad artimiausiu metu turėtumėte būti ypač atsargūs, kad nepraleistumėte savo artimos sielos, kuri vaikšto jau kažkur netoliese.

· Jei pametėte žiedą namuose, vadinasi, jūsų mylimasis yra ant jūsų namo slenksčio. Jei pametėte auskarą, vadinasi, netrukus įvyks vestuvės.

· Jei pastebėjote, kad lengvai atleidžiate visas skriaudas, nustojote laikyti nuoskaudas žmonėms, vadinasi, jūsų širdis atvira ir pasirengusi užmegzti naujus santykius. Laukite, kol pats likimas netrukus pasibels į jūsų duris.

· Jei pradėjote dažniau jausti į save nukreiptas nepažįstamų žmonių akis, tai ne šiaip sau. Žinoma, tai gali sukelti nepatogumų ir įtampą. Tačiau kiekvienas jūsų kelyje sutiktas žmogus gali būti ne atsitiktinis praeivis, o atsiųstas pačios Visatos. Kai žvelgdami vienas kitam į akis pajusite pašiurpusią odą, iš karto neatsitraukite, nes tai gali būti susitikimas su mylimu žmogumi.

· Jei dažnai sapnuojate pranašiškus sapnus, Visata per juos siunčia jums signalus. Jei sapne matote nepažįstamą žmogų, prisiminkite jį arba ją, o dar geriau – užsirašykite visas sapno detales į užrašų knygelę, kad nepamirštumėte. Taip galėsite iš karto nustatyti tinkamą realybėje sutiktą žmogų ir išvengti nereikalingų susitikimų. Jei sapnuojate batus, žinokite, kad tai ženklas, jog reikia ruoštis vestuvėms. Jei sapne matote baltas arba raudonas rožes, tai ženklas, kad atėjo laikas rinktis vestuvinę aprangą. Žuvys, matomos sapne – tai ženklas, kad esate nėščia arba būsite tėvu. Sapne matuotis sijoną – tai būsimas pasimatymas.

· Jei tvenkinyje pamatysite dvi gulbes, apsivijusias kaklais, tai bus likimo ženklas. Visata jums sako, kad netrukus jūsų gyvenime įvyks ilgai lauktas susitikimas su likimo siųstu žmogumi.

· Jei kelyje radote pasagą, žinokite, kad tai ne atsitiktinumas. Tai ženklas, kad netrukus būsite labai laimingi.

· Jei daugiamilijoniniame mieste ant grindinio rasite balto paukščio plunksną, žinokite, kad tai Visatos ženklas, kuris jums duoda užuominą, kad turėtumėte būti atsargesni, nes jūsų mylimas žmogus yra kažkur netoliese. Nepraleiskite šio momento! O jei ant palangės pamatysite balandį, žinokite, kad netrukus ištekėsite ar vesite!

· Jei per vestuves pagaunate nuotakos puokštę, tai – greitos santuokos ženklas.

· Jei jums niežti lūpas, netrukus teks bučiuotis. O jei jums niežti kulną, netrukus būsite pakviesti į pasimatymą.

· Jei jums niežti dešinę ranką, tikėkitės sutikti gerą žmogų. Jei jums niežti kairę ranką, tikėkitės dovanų.

Kaip įvyksta lemtingi susitikimai?

Apskritai, visi sėkmingi susitikimai įvyksta netikėtai, jiems neįmanoma pasiruošti. Ne veltui sakoma, kad žmogus gali nueiti išnešti šiukšlių arba nubėgti į artimiausią parduotuvę nusipirkti duonos ir sutikti savo likimo siųstą žmogų. Viskas gali vykti labai greitai ir žmogui nepastebimai. Galite tiesiog peržvelgti socialinių tinklų kanalą ir pamatyti jį ar ją…

Kai iš tiesų padarote įspūdį nepažįstamam žmogui, jis jumis susidomės bet kada ir bet kur, net jei nebūsite su makiažu ir vilkėsite senas sportines kelnes. Kiekviena diena yra tarsi nauja pažintis, kuri sukrečia iki širdies gelmių.

Būkite atidūs, nepraleiskite lemtingo susitikimo, neapsunkinkite Visatos užduoties, ji siunčia jums signalus, kuriuos ne visada pavyksta pastebėti. Sėkmės jums!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *