Vyrai tiesiog pameta galvas, kai moterys daro šiuos 3 dalykus

Nebėkite paskui vyrą. Leiskite jam bėgti paskui jus…

Nors moterys, kurios kaip magnetas traukia vyrus, nėra modeliai, bet atrodo, kad jos turi magijos, dėl kurios vyrai akimirksniu jas įsimyli…

Sužinokite, kokios moterų  savybės taip traukia priešingos lyties atstovus.

1. Jos leidžia vyrams jų siekti.

Ji nebėga paskui vyrą. Moteris, kuri žino, kaip užkariauti vyrą, nesistengia jo sugauti. Ji ir toliau gyvena taip, tarsi visai negalvotų apie santykius su juo. Ji leidžia jam atlikti visą darbą už ją. Jis jai skambina, planuoja pasimatymą, restorane apmoka sąskaitą. Ji leidžia vyrui tą daryti, nes ji žino, kad jis įsimyli tada, kai turi galimybę  kažką duoti.

Ji supranta, kad vyras turi jausti, kad jis  suteikia jai laimės. Jei jis jaus, kad vertinate tai, ką jis daro (kad priimate tai, ką jis siūlo, jį pagiriate ir padėkojate), jis bus pamišęs dėl jūsų!

2. Jos leidžia vyrams įrodyti savo vertę.

Kai vyras pradeda jus įsimylėti, labai greitai gali apimti nekantrumas. Norite žinoti, kada planuosite antrą pasimatymą, kada jis vėl paskambins, kokie jo planai, ir t.t.

Vis dėlto, moteris, kuri žino, kaip priversti vyrą ją įsimylėti, išlieka kantri. Ji leidžia santykiams klostytis natūraliai ir palaipsniui, nes nori pamatyti, kaip jis viską daro. Ji supranta, kad jis turi ją pamaloninti ir įrodyti, kad yra vertas jos dėmesio. Ji leidžia jam perimti iniciatyvą, ir visai nesvarbu, kad kartais norėtų tą padaryti pati.

Ji puikiai žino, kad kantrybė yra labai svarbi, todėl laukia, kada jis jai paskambins. Stengdamasis vyras įrodo, kad yra vertas būti jos vyru.

3. Jos parodo savo jausmus

Moteris, kuri žino, kaip priversti vyrą ją pamilti, negaišta laiko kvailiems žaidimams. Ji tiesiog leidžia vyrui suprasti, kas jai patinka, o kas – ne. Vyrui svarbu žinoti, ar jis viską daro teisingai. Visa kita priklauso nuo paties vyro. Taigi, pasidalinkite tuo, ką jaučiate. Jei jis sako ar daro ką nors, kas verčia jus blogai jaustis, praneškite jam apie tai. Padorus vyras norės labiau pasistengti.

Taigi, nebėkite paskui vyrą. Tegu jis bėga paskui jus. Būkite kantri. Duokite jam laiko pasirūpinti jumis ir pasakykite jam, kaip jis verčia jus jaustis.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *