Ženklai, kad jūs ir partneris este visiškai nesuderinami

Kai pradedate susitikinėti su kuo nors ir pastebite vienas kito panašumus, tai tikrai gerai, tačiau toli gražu nėra pagrindo manyti, kad jūs visiškai vienas kitam tinkate. Jei norite tai patikrinti, jums reikia daug daugiau nei tik bendrų simpatijų ir nemėgstamų dalykų. „Žmonės dažnai turi skirtingus pomėgius, tačiau tuo pat metu jie yra labai suderinami“, – pripažino dr. Kim Chronister. Posakis „priešingybės traukia“ yra tikra tiesa. Tai labai pamoko tuos, kurie mano, kad jų partneris tiesiogine prasme turėtų būti jų kopija.

Jūs nežinote, kaip sutarti vienas su kitu

Santykių skirtumai nėra baisūs, kol jie atrodo sveiki. Suderinama pora išmintingai gins savo požiūrį, be šauksmų ir įžeidinėjimų. Nesuderinama pora naudos visus nešvariausius argumentus savo tiesai įrodyti.

Jūsų partneris visada nusiteikęs prieš jus

Jei jūsų partneris visada greitai stoja į ne jūsų pusę, vadinasi, turite problemų. Jūsų partneris panašesnis į velnio advokatą. Tokie santykiai neturės ilgalaikės perspektyvos.

Vienas iš jūsų (arba abu) patiria didelį stresą

Tokiu atveju labai sunku užmegzti santykius, nes dažnai palūžtate. Turite išmokti būti subalansuoti, kad išvengtumėte konfliktų.

Jūsų netvarkos lygis nesutampa

Jei jums labiau patinka minimalizmas, tai gali būti problema santykiuose su žmogumi, kuris yra įpratęs daiktus išmėtyti po visus namus. Laikui bėgant tai gali nuvilti partnerį. Patikėkite, požiūris į tvarką – visai ne smulkmena, į kurią galima užmerkti akis. Galbūt kol jūs tik draugaujate ir negyvenate kartu, tai jums neatrodo didelė problema, tačiau nusprendus gyventi kartu viskas kardinaliai pasikeis.

Turite kitokį humoro jausmą

Skamba nerimtai, bet iš tikrųjų tai atlieka svarbų vaidmenį. „Gyvenimas yra labai sudėtingas dalykas ir kartais reikia vienas kitą pralinksminti“, – pripažino šeimos ir santuokos terapeutė Virginia Gilbert.

Turite skirtingas nuomones apie pinigus

Vėlgi, atrodo, tai ne problema, bet tai gali būti atskaitos taškas. Pora turi suprasti, kam nori leisti pinigus, o kam ne. Tie, kurie žino, kaip kartu priimti tokius sprendimus, galės užmegzti tvirtus santykius.

Jūs nesijaučiate saugus

Sveiki ir tvirti santykiai leidžia jaustis patogiai ir saugiai, tačiau jei nejaučiate saugumo, tuomet esate ne su tuo žmogumi. „Teisingas“ žmogus tiksliai žino, kiek dėmesio ir priežiūros jums reikia skirti kiekvieną dieną.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.