Ženklai, kad laikas skirtis su mergina: nėra prasmės tęsti santykius

Santykiai susiję su darbu, pastangomis. Visuotinai priimta, kad dailiosios lyties atstovės yra linkusios tai daryti, kad jos visada stengiasi daugiau. Tačiau vyrai taip pat linkęs pabandyti, jei yra suinteresuoti išlaikyti sąjungą. Būna atvejų, kai santykiai reikalingi tik jam, o ne jai. Tokiu atveju santykiai turėtų nutrūkti, nes jie tikrai neturi ateities. Tačiau ne tik tokioje situacijoje aprašytas sprendimas yra teisingas. Vis dar pasitaiko atvejų, kai reikėtų inicijuoti išsiskyrimą su mergina. Yra keletas tokių pavyzdžių.

Skirtingi tikslai

Mergina gali norėti kurti karjerą, aplankyti įvairias pasaulio šalis. Kita vertus, vyras gali svajoti apie šeimą, apie ramų ir sėslų gyvenimą, o ne apie tokį, kuris nuolat kistų, kad nebūtų galima nė minutės ramiai pasėdėti. Apie santuoką, vaikus partnerių požiūriai gali skirtis. Jei neįmanoma susitarti dėl tokių svarbių klausimų, turėtumėte galvoti apie išsiskyrimą.

Santykiai kelia tik neigiamas emocijas

Jie patys savaime reiškia kompromisus, norą susitarti. Bet būna, kad visą laiką tenka pasiduoti, kad poroje prasidėjusi krizė niekaip negali baigtis. Dėl to gali kilti nerimas, rūpesčiai, jaudulys, netikrumas dėl ateities. Jei laimė niekaip neateina, tada tiesiog nėra prasmės tęsti tokius santykius.

Ginčai dėl bet kokios priežasties

Absoliučiai dėl bet ko jūs negalite sutarti. Vyras gali pastebėti, kad bet kokia smulkmena gali sukelti įnirtingų susirėmimų pradžią. Lėtinis nepasitenkinimas yra blogas ženklas. Blogiausia, jei tai kyla iš abiejų pusių. Tokiu atveju tikrai neturėtumėte kankinti savęs ar savo partnerio. Geriau nutraukti santykius.

Jokio pasitikėjimo

Tokiam reiškiniui visada yra priežastis. Anksčiau galėjo būti apgaulė, galėjo būti išdavystė. Po to bus sunku pasitikėti partnere, patikėti tuo, ką ji sako. Vargu ar įmanoma sukurti tvirtus santykius, kai širdis buvo sudaužyta. Geriau net nebandyti to daryti, o tiesiog inicijuoti išsiskyrimą.

Šie požymiai yra rimti, į juos reikia atsižvelgti, o ne ignoruoti. Jei jų yra ne vienas, tada tikrai geriau nutraukti santykius.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *