Ženklai, kad nebūsite laiminga su partneriu, net jei mylėsite jį visa siela

Santykių pradžioje viskas atrodo gražu ir net nepastebime partnerio ydų. Ekspertai atskleidė, kokie 11 ženklų rodo, kad moteris nebus laiminga su partneriu.

1. Jis ignoruoja jūsų žinutes

Kaskart jam rašant jaučiate nerimą, nes bijote, kad jis neatsakys. Jis turi įprotį ignoruoti jūsų žinutes net kelias dienas. Jis rašo tik tada, kai jam patogu arba kai jis ko nors iš jūsų nori. Žinoma, jis neprivalo jums atrašyti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, bet mes suprantame, kaip būtent taip elgiasi tikrai įsimylėjęs žmogus.

2. Jis visada laikosi atstumo

Kol jūs darote viską, ką galite, jis mielai nieko nedaro. Atrodo, kad jis yra arti, bet iš tiesų jis visada laikosi atstumo. Jis duoda tik tiek, kad jūsų visai neprarastų, bet ne tiek, kad jaustumėtės laiminga. Nesitenkinkite vyru, kuris yra atsiskyręs. Jūs nusipelnėte daug daugiau.

3. Jis nesubrendęs

Smagu, jei partneris kartais elgiasi šiek tiek berniukiškai, bet kai kurie vyrai nueina per toli. Tai yra nerimą keliantis ženklas, jei galvojate, kad turite būti mama savo partneriui. Gyventi su nesubrendusiu partneriu yra labai sunku. Jums reikia žmogaus, kuris būtų lygus, o ne tokio, kurį reikia auklėti. Sąžiningai pasikalbėkite su savo partneriu, išsiaiškinkite, kodėl jo nesubrendęs elgesys jus taip vargina. Jei po to jis elgsis taip pat, vadinasi, jūs jam nesate labai svarbi.

4. Jis neatsako už savo žodžius

Jis atšaukia planus paskutinę minutę. Partneris jums žada daug, bet niekada nepadaro tikrų darbų. Jis yra nesąžiningas ir jo žodžiai neturi jokios vertės. Nešvaistykite laiko žmogui, kuriuo negalite pasitikėti.

5. Jis visiškai pasyvus

Jis visada pasikliauja jūsų iniciatyva. Esate žmogus, kuris daro viską, ką gali, kad santykiai būtų įdomesni ir įkvepiantys – jis pats mieliau išvis nieko nedarytų. Įsivaizduokite, kad jūsų gyvenimas kartu po 10 metų tik blogės, ir visą laiką turėsite jį versti ką nors daryti, kur nors eiti.

6. Jis jus apgavo ir dėl to nesigaili

Jei kada nors kyla mintis atleisti apgavikams, atsiminkite vieną dalyką – mylintys žmonės vienas kito neapgaudinėja. Niekada. Jei jis taip lengvai gali sulaužyti jūsų pasitikėjimą, kelio atgal nėra. Jo poelgio negalima pamiršti ir jūs visada juo abejosite bei įtarinėsite kiekvieną savo partnerio žingsnį.

7. Kai labiausiai reikia, jis dingsta

Kartais jis tampa toks savanaudis, kad jums ima atrodyti, kad šis žmogus visiškai nesugeba jausti jokių jausmų. Jam trūksta empatijos ir jis nepastebi, kokią įtaką jums daro jo veiksmai. Jam rūpi tik jo paties gerovė. Kad ir kaip jums būtų blogai, jo šalia nebus. Kai jums sekasi, toks vyras palaiko jums kompaniją, bet tomis akimirkomis, kai jums jo labiausiai reikia, jis dingsta.

8. Jis meistriškai atlieka aukos vaidmenį

Negalite patikėti, kad atsiprašote už tai, ko nepadarėte, bet atsiprašote. Jis manipuliuoja jumis kiekviename ginče, suversdamas visą kaltę tik jums. Jam tai lengviau nei pasakyti „atsiprašau“. Jis tiesiog nesugeba pripažinti, kad gali būti dėl ko nors kaltas, todėl daro viską, kad įtikintų jus priešingai. Žaisdami tokius žaidimus galite emociškai išsekti. Partneris visada pateiks situaciją taip, kad jūs būsite tas žmogus, kuris jo nesupranta ir viską daro ne taip.

9. Jis verčia jus jaustis blogai dėl savęs

Gyvenimas ir šiaip yra nelengvas, o dar įsivaizduokite, kad šalia jūsų yra vyras, kuris jus menkina ir nuolat verčia jaustis ne savo vietoje. Jūsų partneris turėtų tapti saugiu prieglobsčiu jums.

10. Jis nepasiruošęs prisiimti atsakomybės

Kartais meilė aptemdo protą, tada pradedate tikėtis, kad ateityje jis taps tuo žmogumi, kuris nebijos prisiimti atsakomybės ir taps jums viskuo, apie ką svajojate. Bet greičiausiai taip nebus. Prireiks metų, kol tai suprasite, ir jausitės įstrigusi šiuose santykiuose. Taigi, jei partneris sako, kad nėra pasiruošęs rimtesniam žingsniui, turėtumėte juo tikėti. Situacija nepasikeis.

11. Jis visada galvoja tik apie lytinius santykius

Didelis artumas ir galinga chemija nėra dalykai, kuriuos reiktų nuvertinti. Tačiau jei jūsų santykiai sukasi tik apie lovos reikalus ir jiems trūksta žmogiško supratimo, jie ilgai nesitęs. Tik sutikę žmogų, kuris domisi visais jūsų aspektais galite sukurti tikrai gražius santykius.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *