Ženklai, kurie rodo, kad galite pasitikėti savo partneriu

Ar pasitikite savo partneriu? Atidžiai į jį pažiūrėkite ir pagalvokite. Kai girdime apie „pasitikėjimo problemas“ santykiuose, pirmiausia galvojame apie apgaulę. Galbūt taip yra todėl, kad tokios istorijos yra pikantiškiausios – visi apie jas kalba ir diskutuoja. Tačiau pasitikėjimas tarp partnerių nėra susijęs tik su romantika. Pasitikėjimas yra susitarimas, kad būsite intymus tik su savo partneriu, tačiau susitariate ir dėl daugelio kitų dalykų. Pavyzdžiui, dėl alkoholio vartojimo, narkotikų, pinigų tvarkymo, gyvenimo būdo ir pareigų pasidalijimo. Šiandien straipsnyje pristatysime, kokie 9 ženklai rodo, kad tikrai galite pasitikėti savo partneriu!

Pasitikėjimas taip pat reiškia, kad su partneriu jaučiatės saugi tiek fiziškai, tiek emociškai. Tai yra vidinis pasitikėjimas, kad partneris jūsų nenuvils ir neišduos nei tyčia, nei netyčia.

„Geriausias būdas sužinoti, ar kuo nors galima pasitikėti, yra juo pasitikėti.“ – Ernestas Hemingvėjus.

9 ženklai, kad galite pasitikėti savo partneriu

1. Jis kalba apie savo gyvenimą ir klausia, kaip jums sekasi

Jūs kalbatės, klausotės ir girdite vienas kitą. Be to, keitimasis informacija yra lengvas ir natūralus: jūs neturite nieko slėpti vienas nuo kito ir ko nors bijoti. Partneris nesitiki, kad perskaitysite jo mintis, o jūs irgi puikiai žinote, kad neatspėsite jo jausmų. Jis stengiasi būti kuo sąžiningesnis santykiuose, todėl pasakoja, kas vyksta jo galvoje ir širdyje, net jei sunku ar nepatogu tai perteikti žodžiais. Jis jums rašo ar skambina, norėdamas sužinoti, kaip jums sekasi, ir įsitikinti, kad viskas gerai.

2. Jis neslepia savo telefono, bet duoda jį jums vairuodamas, gamindamas maistą ar dar ką nors darydamas

Jis ramiai ir atvirai kalba apie savo draugus, pažįstamus. Jam rūpi, kad jūs nežinote, kad jis susitiko su kuo nors per pietus ar gėrė kavą po darbo, tad grįžęs namo jis jums apie tai papasakoja. Be to, jis neišeis iš kambario, kad atsilieptų telefonu, jis drąsiai kalba su kitais šalia jūsų.

3. Šalia jo galite būti savimi

Šis asmuo neverčia jūsų apsimesti tobulu. Jis netiki, kad jūs esate jo nuosavybė, o tai reiškia, kad jis gerbia jūsų laiką bei energiją. Jūs visiškai laisvai galite apsispręsti su kuo bendrauti, kaip praleisti laiką ar ką valgyti. Nebūsite teisiami ar išjuokti. Kai atsiveriate ir pasakote, kas vyksta jūsų širdyje, jis išklauso. Jis girdi ir bando jus suprasti, palaikyti ir nuraminti. Toks žmogus žino, kaip džiaugtis kartu su jumis ir už jus. Jis nekritikuoja ir nežemina jokių jūsų silpnybių. Priešingai, jis myli jus ir ragina išlikti tokiu amžinai. Nes esate žmogus, su kuriuo jis nori būti.

4. Jis palaiko jus, ypač tada, kai esate labiausiai pažeidžiamas

Jauna moteris, turėjusi antsvorio, su kuriuo ji drąsiai, bet iki šiol nesėkmingai kovojo, bijojo pasirodyti nuoga prieš savo naują partnerį. Ji papasakojo jam apie savo baimes ir rūpesčius, prašydama užgesinti šviesą, kol ji nusirengs vonioje. Jis tik pasijuokė iš to ir tikino ją, kad nereikia slėptis vonioje ir užgesinti šviesos. Tuo pačiu jis nepasakė jai, kad ją myli ir kad ją palaiko. Jis nepadarė nieko, kad ją nuramintų… Mylintis partneris neturėtų taip elgtis.

5. Jis liečia jus

Partneris vertina intymumą. Jis net praeidamas pro šalį jus švelniai paliečia ir vis parodo dėmesį.

6. Kiti žmonės juo pasitiki

Tai labai svarbu. Jei jūsų partneriu pasitiki draugai, kolegos ir tėvai, galite būti tikra, kad jis tikrai patikimas. Tokiam asmeniui, įsitikinus, kad tikrai galite juo pasitikėti, galite patikėti net didžiausias paslaptis.

7. Jis prisiima atsakomybę, nuo jos nebėga

Toks žmogus nesitiki, kad visą gyvenimą jūs priimsite sprendimus. Jis mato jumyse lygiavertį partnerį. Jis pats kontroliuoja savo gyvenimą ir nebijo pripažinti klaidų. Jei partneris netyčia įžeidžia ar suerzina jus, tada jis tai pripažįsta, atsiprašo ir nedelsdamas ištaiso padėtį. Gebėjimas prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą yra bruožas, daug pasakantis apie tai, ar galite pasitikėti žmogumi, ar ne.

8. Jis klausia, bet netardo

Toks žmogus paklaus jūsų, kur einate, ar kas dar bus vakarėlyje, bet visai ne tam, kad priekaištautų. Jis užduoda klausimus, nes rūpinasi jumis ir jaudinasi dėl jūsų.

9. Jis visada šalia jūsų

Partneris visada šalia jūsų. Net kai jis išvyksta į kitą miestą ar šalį, jis stengiasi su jumis bendrauti kuo daugiau.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *