Žmogaus atmintis prastėja dėl intymaus gyvenimo trūkumo

Žmogaus atmintis yra labai svarbi, kartais ji suprastėja. O tam įtakos turi ne tik išoriniai ir vidiniai veiksniai, bet ir fizinis intymumas. Kai galvojame apie fizinį intymumą, mes jį susiejame su malonumu. Tačiau iš tikrųjų tai ne tik tenkina kūniškus norus. Buvimas artimu su partneriu gali išgydyti daugelį ligų.

Fizinio intymumo su partneriu nauda

Intymus gyvenimas gali būti amžinos jaunystės eliksyras. Ir viskas todėl, kad jūsų kūnas pašalina toksinus. Be to, jūs tampate labiau laimingi. Tai taip pat padeda išvengti atminties praradimą.

Tyrimai

Mokslas patvirtino, kad jei neturite intymaus gyvenimo, rizikuojate patirti atminties problemų. Tam mokslininkai atliko eksperimentą. Jie surinko dalyvius, kurių buvo paklausta apie seksualinę veiklą.

Jie taip pat paprašė jų atlikti atminties testą, kad išsiaiškintų, kaip šie veiksniai priklauso vienas nuo kito.

Specialistas padarė išvadą, kad intymumas ar emocinis prisirišimas gali stimuliuoti smegenų sritis, kurios yra glaudžiai susijusios su atmintimi.

Tyrimo metu daugiau seksualiai aktyvių dalyvių atsakymai parodė, kad jie turi geresnę atmintį. Mokslininkai taip pat mano, kad net tie, kurie tiesiog jaučia emocinį potraukį savo sielos draugams, turi geresnę atmintį.

Mančesterio universitetas prieš kelerius metus patvirtino šiuos įtarimus. Jie įrodė, kad vyresni žmonės, turintys turtingą intymų gyvenimą, pasižymi gera atmintimi.

Kiti privalumai

Seksas vaidina svarbų vaidmenį kituose dalykuose, susijusiuose su sveikata. Pavyzdžiui, galite užkirsti kelią gripui, pagerinti odos būklę, išvengti streso, sudeginti kalorijas ir palaikyti gerą nuotaiką. Todėl neatimkite sau malonumo ir jūsų atmintis išliks puiki!

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *