Moteriška logika – ne mitas, o atskira meno rūšis. Ir kartais vyrui atrodo, kad, norėdamas išnarplioti bent pusę jos mįslių, jis turi gauti psichologijos diplomą.
Tačiau kam mokėti pinigus už sudėtingus kursus, jeigu egzistuoja profesionalus vyriškos lyties psichologas, kuris viską išdėlios į lentynėles? Arba bent jau padės sugrąžinti santykius, jeigu jūsų meilės laivas prakiuro.
Išsiaiškinkime šį klausimą su šiokia tokia humoro doze. Kodėl moterys elgiasi taip keistai?
Moterų nenuspėjamumas: trys stadijos
Su manimi viskas gerai, tačiau tu turi susiprotėti, kad negerai
Tikriausiai teko girdėti fundamentalią moterišką frazę: „Su manimi viskas gerai“.
Mieli bičiuliai – tai ne pokalbio apie problemas pabaiga, o didžiulio galvosūkio pradžia. Jeigu moteris sako „viskas normalu“, vadinasi:
-
iš tikrųjų jokiu normalumu net nekvepia.
-
jūs automatiškai kaltas, net jeigu nieko nepadarėte.
-
turite atspėti, kokia jūsų kaltė, o pakui ištaisyti klaidą (pageidautina per pirmąsias 5 minutes).
Jeigu nesusidorojote, pasiruoškite sekančiam etapui: ieškoti atsakymų į klausimą „Kaip man ją susigrąžinti, jei ji nustojo su manimi kalbėtis?“
Emocijų lavina visiškai tuščioje vietoje
Moteris gali baisiai įdūkti, jei nupirkote netinkamo riebumo pieno arba pamiršote, kokią TV laidą ji žiūrėjo prieš pusantrų metų. Jums tai smulkmena, o jai – kosminio masto įžeidimas.
Patarimas: pasikonsultuokite su psichologu, kuris dirba su vyrais. Jis paaiškins, kodėl nesate kaltas, bet vis tiek teks atsiprašyti.
Slaptas sąmokslas prieš logiką
Kai moteris sako: „Man reikia vyro, kuris mane suprastų“, tai skamba gražiai. Tačiau iš tikrųjų ji ieško superherojaus, kuris galėtų tarsi ekstrasensas atspėti jos mintis. Vyras, kuris nesupranta, kodėl ji supyko, automatiškai patenka į juodąjį sąrašą.
Jei jau jame atsidūrėte – laikas pagalvoti, kaip susigrąžinti buvusią žmoną ar merginą, kol situacija nenuėjo pernelyg toli.
Kodėl moterys pyksta?
Pirmoji versija: „Tiesiog todėl, kad galiu.“
Nuoskaudos – moteriškos kūrybos forma. Moteris nepyksta, ji išreiškia savo emocinę įvairovę.
Antroji versija: „Atsparumo testas“.
Testo užduotis – patikrinti, kiek esate stiprus ir pasirengęs dėl jos pakovoti. Tai savotiškas išgyvenimo santykiuose testas.
Trečioji versija: „Intuityvusis nerimas“.
Moteris užpyksta, jei ima jausti kažką negero. Net jeigu realybėje nieko neįvyko, jos pasaulyje gali nutikti bet kas.
Būtent tokiose situacijose jus išgelbėti gali vyras psichologas. Užuot mėginus ją užversti dovanomis ar lėkus pirkti gėlių, geriau pagalvokite, kaip galima būtų užmegzti tinkamą dialogą.
Kaip susigrąžinti santykius?
Jeigu jau esate stadijoje „kažkas nutiko ne taip“, metas imtis veiksmų. Štai keletas rekomendacijų:
Nereikia pernelyg daug teisintis. Jei aiškinsitės ilgiau nei 5 minutes, ji pradės įtarti, kad kažką slepiate. Kalbėkite trumpai ir konkrečiai.
Nuoširdžiai atsiprašykite. Moteris per kilometrą jaučia nenuoširdumą. Paprastas „Atsiprašau, kvailai pasielgiau“ veikia šimteriopai efektyviau, nei sudėtingi pasiteisinimai.
Neužtempkite konflikto. Jei įžeidimai kaupiasi, juos tampa sunku vis sunkiau pašalinti. Geriau pradėti dirbti su santykiais iš karto, kol jie nepasiekė tokios ribos, kad tektų galvoti, kaip susigrąžinti buvusiąją.
Kaip susigrąžinti buvusią merginą ar žmoną?
Kai situacija pasiekė virimo tašką ir jūs jau negyvenate kartu, būtina veikti kitu būdu.
Nepersekiokite jos. Tai labiau išgąsdins, nei padarys įspūdį.
Nustokite ginčytis. Jei norite ką nors įrodyti, įrodykite tai savo veiksmais.
Ir atminkite, kad susigrąžinti buvusią žmoną ar merginą – įgyvendinama užduotis, jei esate pasirengęs dirbti su savimi.
Kodėl moterys yra tokios?
Todėl, kad jos moterys. O tai reiškia, kad jų pasaulis yra chaoso ir grožio, emocijų ir logikos, aistros ir ramybės balansas. Viskas, ką turite padaryti, tai adaptuotis ir priimti jas tokias, kokios jos yra.
Ir atminkite, vyrai: moterys nėra tokios sudėtingos, kaip atrodo. Jos tiesiog žaidžia šachmatais, o mes manome, kad tai šaškės.