Penki moteriški psichologiniai tipai

Penki gerai atpažįstami moterų psichotipai: suprasti save ir susirasti sau porą

Sąjungoms ir santuokoms atsirasti padeda pačios moters supratimas, kokia ji yra ir kokio psichotipo vyro jai reikia.

Klausimas: kokios yra mano psichologinės savybės, t. y. koks yra mano psichotipas?

Jei moteris supranta save, savo psichotipą, ji neįgyja patirties aklai. Ji intuityviai remiasi konkrečiomis tiesomis, devizais ir gyvenimo gudrybėmis.

Jausminga ir romantiška

Mažiau linkusi į santuoką iš išskaičiavimo. Svarbu stabilumas, o ne didelės pajamos. Jai reikia meilės, prieraišumo, šeimos šilumos, vaikų. Jos romantiškumas nebūtinai reiškia dvasingumą ir estetinį tobulėjimą, bet prie to prisideda. Linkusi pripažinti vyrą šeimos galva.

Socialiai aktyvi

Linkusi į lygiaverčius partnerių santykius. Kiekvienas partneris tokioje poroje yra savarankiškas, siekiantis karjeros, finansiškai nepriklausomas. Gali paklusti partnerio autoritetui arba pati jį pajungti savo valiai. Svarbūs poreikiai: bendros vertybės, savirealizacija, nuolatinis tobulėjimas.

Tikslinga ir lyderiaujanti

Imasi iniciatyvos. Moteriškos ir pakankamai stiprios moterys, kovos draugės. Priima savo lyderystę ir „ima į vyrus“ ramius vyriškius arba ryžtasi kurti partnerystę su tokiais pačiais „kovotojais“.

Pragmatiška ir tradicinė-šeimyninė

Panaši į pirmąjį psichotipą, bet realistiškesnė, be jausmų vulkanų, romantizavimo. Reikia – tai reikia. Džiaugiasi ir jaučiasi patenkinta namų ruoša, vaikų priežiūra, pomėgiais. Namisėda. Patikima ir ištikima partneriui. Romantiškumą joje pakeičia širdingumas, paprastumas.

Vienišė

Šiai grupei priklauso moterys, kurios dėl įvairių priežasčių nenori kurti santykių dabar arba apskritai. Tikriausiai yra traumuotos ankstesnės patirties. Reikalinga psichologo pagalba.

Nepatenkate nė į vieną iš šių psichotipų? Rinkitės pagal principą „labiau sutinku, nei nesutinku“. Psichotipai yra „lygūs“ vienas kitam. Kiekvienas jų turi savybių, kurios vieniems yra „trūkumai“, o kitiems – „privalumai“.

2 klausimas: koks galėtų būti „mano žmogus“?

Eureka! Vyrai taip pat skirstomi į analogiškus psichotipus, kokie aukščiau buvo pateikti moterims. Atsižvelgiant į jų vyriškąsias savybes. Pasidomėkite, kokiam tipui galima priskirti jūsų partnerį. Ar šis tipas jums imponuoja labiau nei kiti?

Galite ir nemėginti „įgrūsti” vyro į kokį nors šabloną, o tiesiog nevertinant analizuoti jo elgesį. Tai nepanaikins simpatijos, jausmų, „meilės chemijos“, bet padės suprasti situaciją.

Be abejo, meilės reikia, tačiau kiekvienam tipui – skirtingo intensyvumo jausmų, skirtingo aštrumo. Pasitaiko, kad žmogus aukoja save vardan jam visiškai netinkančių santykių.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *