10 tipų „toksiškų“ žmonių, su kuriais geriau nebendrauti

Pagalvokite, kaip palengvėtų gyvenimas, jei atsisakytumėte bendrauti su žmonėmis, kurie tempia jus žemyn. Štai dešimt pagrindinių tokių žmonių tipų.

ŽMONĖS, KURIE KELIA ĮTAMPĄ

Stresas – ne visada blogis. Jis yra būtinas mūsų gyvenime, ir vis dėlto turite siekti, kad stresas užkluptų dėl nemalonumų gyvenime, o ne dėl nemalonių žmonių.

Gyvenime pasitaiko sutikti žmonių, kurie pasakoja vien apie savo problemas. Esama žmonių, kurie nuolat gadina jums nuotaiką savo niurzgėjimu. Ir žmonių, kurie įtikinėja, kad jums nieko nesigaus. Yra žmonių, kurie jūsų nemotyvuoja, o atvirkščiai – tempia žemyn.

Stresų gyvenime neišvengsime, bet nereikia kad jų šaltiniu reguliariai taptų „draugai“. Kurie iš tikrųjų yra paprasčiausi energetiniai vampyrai.

ŽMONĖS, KURIE JUS IŠNAUDOJA

Tikri draugai – tai tie, kuriais galime pasikliauti? Be jokios abejonės. Tačiau yra kategorija žmonių, kurie bendrauja vien tam, kad iškaulytų kokių nors paslaugų. Nėra poreikio paslaugoms – nebelieka ir draugiško bendravimo.

Kartais tarp draugų atsiranda žmonių, kurie prašo iš mūsų paslaugų nuolatos ir tas paslaugas turime teikti nepaisydami savo pačių interesų. O jeigu atsisakome, tokie „draugai“ įsižeidžia, ir mes pasijuntame kalti. Tokius žmones galima pavadinti „parazituojančiais“.

ŽMONĖS, KURIE MŪSŲ NEGERBIA

Kiekvienas kitus gerbiantis žmogus užsitarnauja atsakomosios pagarbos. Jeigu jaučiate, kad daug bendraujate su žmogumi, kuris demonstruoja jums savo nepagarbą (nuolat ieško pretekstų pasityčioti, pajuokti ir panašiai), nebendraukite su juo. Vertinkite savo laiką ir dėmesį.

Ir dar. Jeigu kęsite atsainų elgesį su savimi, tai anksčiau ar vėliau tai taps jūsų gyvenimo dalimi. Ir negatyviai paveiks jūsų savivertę.

ŽMONĖS, KURIEMS PASTOVIAI SEKASI JUS ĮSKAUDINTI

Žmonės kartais gali pasielgti kvailai. Ir jiems galima atleisti – žmonėms, kurie yra jūsų gyvenimo dalis. Tačiau kai kurie liūdina ir siutina reguliariai, tačiau nieko neduoda jums mainais. Atsikratykite jų. Neleiskite, kad aplinkiniai naudotų jus kaip bokso kriaušę.

ŽMONĖS, KURIE NUOLAT JUMS MELUOJA

Meluoja visi. Susipažinęs su žmogumi galite būti tikras, kad jau per pirmas kelias gyvo pokalbio minutes jis apgaus jus mažiausiai kelis kartus. Didžioji melo dalis yra nepiktybiška, bet jei pagaunate artimus žmones meluojant pastoviai, o jie ir nemano keistis, tikriausiai atėjo laikas peržiūrėti santykius su jais. Užpildykite gyvenimą žmonėmis, kure verti pasitikėjimo. Ir gyvenimas pasidarys šviesesnis.

ŽMONĖS, KURIE ŠYPSOSI Į AKIS, BET ĮŽEIDINĖJA UŽ AKIŲ

Bailiai ir smulkūs niekšeliai, kurie neturi drąsos išsakyti savo nuomonės jums į akis. Jie gali apsimetinėti draugais, leisti su jumis laiką. Bet jeigu bent vieną sykį pagavote skleidžiant paskalas apie jus, nutraukite žmogumi santykius. Jie gali sugadinti jums reputaciją, nors jūsų akyse atrodys geručiai. Tik idiotai gali bendrauti su žmonėmis, kurie kuždasi už nugaros.

ŽMONĖS, KURIE RŪPINASI PIRMIAUSIA PATYS SAVIMI

Visi turime turi pažįstamų, kurie visada elgiasi taip, kaip patogiausia jiems. Šitie atseit draugai – tai žmonės, su kuriais dažniausiai būna linksma bendrauti, jie prašo smulkių paslaugų, bet kai tik jums prireiks jų pagalbos, jie stebuklingu būdu nesuras laiko. Ir taip nuolatos.

Šie žmonės itin kenksmingi, kadangi sukelia iliuziją, jog jie jūsų draugai. Jums atrodo, kad galite tikėtis jų palaikymo, kai patys suteikiate jiems pagalbą. Tačiau kai analogiška situacija nutinka jums, jie nė piršto nepajudins jūsų labui.

ŽMONĖS, TEMPIANTYS ATGALIOS

Gyvenimas – įdomus, įtraukiantis procesas. Tačiau jis nustoja tokiu būti, jei diena iš dienos darote tiktai tai, ką darėte anksčiau – iš įpratimo. Ir štai vieną gražią dieną nutariate visiškai pakeisti gyvenimą – mesti gerti ar rūkyti ir panašiai. Tačiau yra draugų, kurie tempiasi jus atgal į ankstesnį gyvenimą. Jūs rimtai nutarėte pasikeisti? Tada pakeiskite, bent jau laikinai, bendravimo ratą.

Gyvenimas malonus ir laimingas tiktai tada, kai pastoviai judame į priekį, nuolat tobuliname save ir savo aplinką, siekiame kažko naujo.

Būtina nutraukti santykius su žmonėmis, kurie traukia atgal ir trukdo jūsų pažangai.

ŽMONĖS, SU KURIAIS DRAUGAUJATE TIKTAI DĖL TO, KAD JŪS „NUO PIRMOS KLASĖS KARTU“

Ne visi draugai turi būti su jumis visą gyvenimą. Kai žmonių interesai ima keistis, jiems bręstant – tai visiškai normalu. Supraskite vieną paprastą tiesą: kartais kur kas geriau tiesiog pasveikinti seną draugą su gimtadieniu telefonu negu apsilankyti jo bankete, kur visi aplinkui – svetimi jums žmonės.

Visi mes keičiamės. Svajonės ir tikslai irgi keičiasi. Dėl to santykiai turi savybę „pasenti“.

ŽMONĖS, KURIE PAPRASČIAUSIAI UŽIMA JŪSŲ ASMENINĘ ERDVĘ

Viskas gyvenime ribota. Resursai, laikas, vietų skaičius, darbų, kuriuos galite spėti nuveikti – irgi ribotas skaičius. Mes niekad negalėsime padaryti visko, ko norėjosi.

Štai dėl ko turite būti labai atsargūs ne tik su darbais, kuriuos norite nuveikti, bet ir su žmonėmis, su kuriais norite juos nudirbti. Rimtai draugauti įmanoma su labai ribotu skaičiumi žmonių – jums paprasčiausiai nepakaks laiko ir energijos reguliariai susitikinėti, tarkime, su 100 draugų. Dėl to teks pasirinkti ir susikoncentruoti.

Jei užpildote savo gyvenimą žmonėmis, kurie jūsų neįkvepia, tai vargu ar nugyvensite pilnavertį gyvenimą. Pašalinkite iš  gyvenimo tuos, kurie neturi jums jokios moralinės, dvasinės ar motyvuojančios vertės.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *