Angelos Pearl spalio mėnesio horoskopas

Sužinoti, ką atneš spalis ir kokia planetų įtaka bus rudens viduryje, padės žinomos astrologės Angelos Pearl patarimai. Jos spalio mėnesio horoskopas padės Zodiako ženklams neprarasti sėkmės.

Pradedant naują mėnesį svarbu žinoti, kaip tiksliai planetos paveiks verslą. Ekspertai siūlo susipažinti su tiksliu šio mėnesio horoskopu, kad įgautumėte pasitikėjimo ateitimi ir nepatektumėte į likimo pinkles dėl savo trumparegiškumo ir neišmanymo.

Avinas

Avino atstovų spalį laukia pokyčiai ir nauji teigiami įvykiai. Mėnesio pradžioje Merkurijus grįš į tiesioginę poziciją ir reikalai darbe pagerės. Šio ženklo atstovams svarbu neprarasti budrumo ir savitvardos, kad išvengtų erzinančių klaidų. Astrologė rekomenduoja neatsisakyti viliojančių pasiūlymų, tačiau tuo pačiu prisiminti savo tikslus ir elgtis protingai.

Jautis

Spalis Jaučiui bus naujų laimėjimų mėnuo. Merkurijus grįš į tiesioginę poziciją, vadinasi, jums viskas seksis. Šio ženklo atstovai bus įtraukti į reikšmingus įvykius, kurie vyks prieš užtemimo koridorių, kuris prasidės spalio 25 d. Astrologė rekomenduoja pasitelkti artimųjų paramą, taip pat atkreipti dėmesį į asmeninio gyvenimo sferą, kuri sparčiai keisis.

Dvyniai

Dvynių laukia daugybė įvykių, kurių daugelis pakeis gyvenimą į gerąją pusę. Mėnesio pradžioje Merkurijus grįš į tiesioginį judėjimą, tai reiškia, kad galite saugiai priimti atsakingus sprendimus. Nuo spalio 25 iki lapkričio 8 d., kai prasidės užtemimo koridorius, neturėtumėte daryti nieko radikalaus, kad netaptumėte savo neapdairumo įkaitais.

Vėžys

Vėžiai jau spalio pradžioje pajus permainų vėją. Merkurijus leis nusipirkti anksčiau planuotus pirkinius, užmegzti naudingus ryšius ir kilti karjeros laiptais. Iki spalio 25 dienos astrologė rekomenduoja šio ženklo atstovams griebti jautį už ragų, o per užtemimų koridorių vėl neužsiimti energinga veikla.

Liūtas

Astrologė primena, kad spalio 25 dieną prasidės užtemimų koridorius, kuris baigsis tik lapkričio 8 dieną, tad mėnesio pabaigoje šio ženklo atstovai turėtų būti atsargūs. Pagrindinė veikla vyks mėnesio pradžioje, nes spalio 2 dieną Merkurijus grįš į tiesioginį judėjimą. Tai reiškia, kad su finansais ir naujo darbo paieška susiję klausimai bus išspręsti nesunkiai. Gali būti, kad aktyvūs Liūtai galės reklamuoti savo verslą.

Mergelė

Spalio mėnesį Mergelėms pasiseks. Šio ženklo atstovai galės pasikeisti ne tiek išorėje, kiek viduje, susidėlioti tinkamus prioritetus ir nesunkiai pasiekti norimų tikslų. Sulėtinti tempą reikės tik mėnesio pabaigoje – spalio 25 dieną prasidės užtemimų koridorius, kuris įneš tam tikrą sumaištį, kai svarbu pašalinti bet kokias rizikas.

Svarstyklės

Spalis prasidės reikšmingu įvykiu – spalio 2 dieną Merkurijus atvers kelius Svarstyklėms imtis veiksmų. Pagaliau jos išsivaduos iš visko, kas nereikalinga ir paviršutiniška. Dabar pats laikas priimti pokyčius ir aktyviai dirbti kuriant sėkmingą ateitį. Astrologė rekomenduoja sulėtinti greitį nuo spalio 25 d. iki lapkričio 8 d.

Skorpionas

Spalio 2 dieną Merkurijus nebebus retrogradinis. Tai reiškia, kad reikalai pajudės ir Skorpionai galės gauti trūkstamų pinigų, atnaujinti verslo sutartis ar pradėti ką nors naujo. Išvengti nemalonumų ir apsisaugoti nuo klaidų bus galima, jei nieko rimto nedarysite nuo spalio 25 iki lapkričio 8 dienos (užtemimo koridoriaus metu).

Šaulys

Šauliai gali tikėtis aktyvios mėnesio pradžios. Atėjo laikas aktyviai kilti karjeros laiptais, dirbti ar mokytis naujos profesijos. Teks sulėtinti tempą nuo spalio 25 d., kai prasidės užtemimų koridorius, ir rizika priimti neteisingą sprendimą bus labai didelė.

Ožiaragis

Ožiaragiai turi būti pasiruošę keliauti. Pokyčiai ir virsmai vyks sparčiai, todėl astrologė rekomenduoja būti atsargiems ir apdairiems. Šio ženklo atstovams nuo spalio 25 dienos svarbu sulėtinti greitį, kad užtemimo metu jie nepadarytų kvailysčių.

Vandenis

Vandeniams Merkurijaus retrogradinio judėjimo baigtis suteiks galimybę atsikratyti visko, kas trukdė būti laimingiems, išspręsti sunkius klausimus. Mėnuo bus aktyvus ir pareikalaus daug jėgų, vadinasi, reikia iš anksto susidėlioti veiksmų planą, kad nieko svarbaus nepraleistumėte. Nuo spalio 25 d., prasidėjus užtemimų koridoriui, astrologė rekomenduoja sulėtinti greitį, kad nesukluptumėte.

Žuvys

Ateina laikas aktyviems veiksmams, o nuo spalio 5 dienos Žuvys galės aktyviai dirbti, kad į gyvenimą įneštų teigiamų pokyčių. Iš šio ženklo atstovų bus reikalaujama ne tik sąžiningumo, bet ir gebėjimo tai, kas pradėta, pabaigti iki galo. Tempas turės sulėtėti nuo spalio 25 iki lapkričio 8 dienos, kai prasidės užtemimų koridorius, galintis sujaukti planus.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *