Anyta – velnio pramanyta

Kone kiekvienas svajonių vyriškis turi nepageidautiną priedą – savo motiną. Bet, kaip tau žinoma, tie, kurie nemėgsta kačių, paprasčiausiai nemoka gaminti. Duodame tau galimybę susidoroti su situacija! Nuspręsk, kuris iš išvardintųjų anytų tipų yra taviškis, ir atsimink, kad anyta visai neprivalo pamilti tavęs kaip savo dukters.

Ilganosė

Ne, jos nosis kol kas vietoje, todėl ji kaišioja ją ten, kur netingi. Ji jaudinasi, jei kažko nepasakėte, nuslėpėte, nutylėjote. Apie tave viską žinos visi jos aplinkiniai, kurie tik netingės klausytis.

SAVIUGDA IR TOBULĖJIMAS - paprastai apie psichologiją ir saviugdą

Ką daryti? Paprašyti vyro, kad pasidalintų apsaugos būdais. Reikia nustatyti priešininkės silpnąją vietą: galbūt yra nors viena tema, kuri jai neįdomi. O tuomet drąsiai kalbėk vien apie tai.

Kitas variantas: kai kalbate apie dalykus, kurie tau visai neįdomūs, jokiu būdu jos neskatink – klausyk tylėdama, kartais linkteldama galvą, bandydama nuslėpti žiovulį. Kaip rašo www.about.com, jos reikia tik pagailėti – jai labai trūksta aštrių pojūčių ir išgyvenimų savo gyvenime.

Sena ragana

Nepasiduok jos provokacijoms. Atsimink: kuo stipriau tu reaguosi ir kuo skaudžiau tave užgaus jos priekabės, replikos ir įžeidimai, tuo linksmiau pasidarys jai.

Ką daryti? Tvirtink sau, kad geriausias mūšis – tas, kuris dar neprasidėjo. Su laiku įsitikinusi, kad visuomet reaguoji vienodai ramiai, ji gali ir nustoti kabinėtis. Jei būtina, pasidalink su ja tave užklupusiais sunkumais, nes prieš ją kapituliuos bet koks santechnikas, elektrikas ir apskritai bet kokia valdžia.

Ji kamuos tave klausimais, kaip gyvena jos mylimiausias vaikelis. Ji gali klausytis už durų ir pačiu netinkamiausiu metu riktelti: „Uždarykite langelį, nes mano sūnelį perpūs!“

Ką daryti? Pirmiausia pagailėti žmogaus, iš kurio tu ką tik atėmei brangenybę. Antra, pagalvoti – ar tikrai tau taip reikalingas tas mamytės sūnelis?

Kaupikė

Judėti jos namuose galima su didžiausiu vargu. Ir viskas dėl to, kad visą laisvą vietą užima krūvos šlamšto. Visur pilna nereikalingų daiktų: dviratukas, kuriuo tavo mylimasis važinėjosi būdamas trejų. Sulūžusi siuvamoji mašina. Neveikianti mėsmalė. Kažkieno kepurė. Ir taip toliau…

Ką daryti? Tau pasisekė, jei ji neserga dar ir manija dalytis. Kitaip reikėtų sugalvoti elgesio strategiją ir taktiką, nes neilgai trukus rizikuoji tapti valdytoja daiktų, kurie dar neperėjo iš šlamšto į antikvariato kategoriją ir kurie tau absoliučiai nereikalingi. Pliusas vienas – jos atsargose veikiausiai yra daikčiukų, kurie dabar beprotiškai madingi – a la vintage.

Kordebaleto žvaigždė

O štai jai visiškai tas pats, kiek ji turi vaikų. Ji tiksliai gali ir neprisiminti. Svarbiausia jai – ji pati, o visi kiti tik sukasi aplink ją – pagrindinį šviesulį. Visą savo laiką ji skiria savirealizacijai ar kūrybai.

Ką daryti? Jokiu būdu neįsižeisti, jei ji nesistengia jums padėti. Priešingai – tai reikia priimti kaip retą likimo dovaną. Veikiausiai ir tavo vyras yra kaip reta suaugęs ir savarankiškas.

Amžina lygintoja

Pasiruošk! Jai etalonu visada bus jo buvusioji. Daug sužinosi apie tai, kokia ji buvo puiki šeimininkė su idealia figūra ir padoriu uždarbiu. Nepavydėk buvusiajai, nes ir jai reikėjo išklausyti tą patį. Jei tu pirmoji žmona, tave lygins su buvusia mergina arba antra sužadėtine.

Baisiausia, kad visi palyginimai bus ne tavo naudai! Iki tam tikro laiko. Jei tik netyčia išsiskirsite, tuomet karūnuos tave, ir kita auka klausys poemas tavo darbštumui, puikiai išvaizdai ir nepriekaištingam gebėjimui rengtis.

Ką daryti? Gali pasilinksminti ir tu, panaudodama priešininkės ginklus prieš ją pačią. Kas tau trukdo ją lyginti su savo „buvusiąja“? Štai ir naudokis proga. Bet nebūk tiesmuka. Iš pradžių analogijų ir paralelių paieškok iš tolo, o jau paskui, žingsnis po žingsnio…

Fanatikė

Veikiausiai hobis ją domins labiau, nei potencialūs anūkai. Didžiausias pliusas – tau niekad nereiks sukti galvos dėl to, ką padovanoti per gimtadienį ar kitą šventę. Kone kiekvienas hobis – brangus malonumas, reikalaujantis nuolatinių išlaidų.

Ką daryti? Rekomenduoju susidaryti sąrašą to, kas jau buvo dovanota, nes jei tau pačiai tas hobis ne prie širdies, rizikuoji ilgainiui susipainioti.

Ir vis dėlto, svarbiausia rasti teisingo elgesio su anyta kodą. Taip, tu ištekėjai ne už jos, bet už jos vaiko – vis tiek ji niekur nedings iš jūsų gyvenimo. Ir net jei nieko gražaus joje negali atrasti, nepamiršk, kad svarbiausią dovaną ji tau jau padovanojo – pagimdė sūnų.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *