Apie stiprų ryšį su mylimu žmogumi

Jei pavyksta su kitu žmogumi užmegzti tvirtą ryšį, gana dažnai sakoma, kad „dar niekada taip nebuvo“, „mes suprantame vienas kitą be žodžių“, ir t.t. Žmonės pasakoja, kad su savo sutuoktiniais per 15 bendro gyvenimo metų nesukūrė tokio stipraus ryšio, kaip su ką tik sutiktu žmogumi. Tuomet pradedama spėlioti, ar jus suvedė likimas, ar tai truks pakankamai ilgai, ir t.t.

Pateikiamas įdomus palyginimas: žmones jungiantis ryšys yra lyginamas su plytomis.

Įsivaizduokime dvi plytas, esančias šalia viena kitos. Jos šalia viena kitos atsidūrė dėl tam tikrų aplinkybių: pavyzdžiui, jas suglaudė žaidžiantis vaikas. Tarp šių plytų nebuvo jokio ryšio, tačiau staiga ryšys ėmė ir atsirado. Likimas?

Jei plytos buvo suglaustos šoninėmis dalimis, tuomet jų ryšys atrodo pakankamai tvirtas, tačiau kas kita, jei plytos tiesiog liečiasi kampais. Plytos gali palaikyti ryšį tik tada, jei jos yra ant stabilaus horizontalaus paviršiaus, pavyzdžiui, ant žemės, pamatų, lentų, ir t.t. Plytos palaikys ryšį tik tol, kol jų nepradės veikti išorinės jėgos. Šios plytos gali metų metus būti viena šalia kitos, tačiau vėliau dėl grunto susitraukimo ar kitų aplinkybių gali atsiskirti. Kažkur girdėta?

Kasdien galime išgirsti daugybę įvairių istorijų. Žmonės gyveno kartu, augino vaikus, ėmė bendras paskolas, pirko namus, o paskui tarp jų nebeliko jokio ryšio.

Sakykite, jei dvi plytas tvirtai suklijuosite cementu ir padėsite ant nuožulnios lentos, ar jos judės žemyn? Taip. Galbūt jos nukris, galbūt nuskils jų kampai, tačiau jos vis tiek liks kartu. Tvirtas ryšys išlieka ir varge, ir džiaugsme.

Ryšys niekur nedingsta. Ryšys nutrūksta tada, kai niekas nesistengia jo sukurti. Jei plytos nebus tvirtai suklijuotos, jos tikrai atsiskirs viena nuo kitos.

Žinoma, gyvenimas yra nenuspėjamas. Kartais ima drebėti žemė, ištinka krizės, žlunga verslas, puola ligos, ir t.t. Sunkios gyvenimo akimirkos yra puikus ryšio išbandymas.

Jei norite, kad ryšys atsirastų savaime, taip gali ir nenutikti. Jūsų santykiai gali būti puikūs iki tol, kol neateis sunkūs laikai, o jie tikrai ateis.

Sunkūs laikai vienus ištinka bendro gyvenimo pradžioje, kitus – viduryje ar net pabaigoje. Kol plytos nėra veikiamos jokių išorinių jėgų, jos gali laikytis pakankamai stabiliai, tačiau tuomet, kada atsiranda tam tikras judėjimas, plytos gali atsiskirti.

Sakoma, kad esame stiprūs tiek, kiek yra stipri mūsų silpniausia grandis, todėl kuriant bet kokią sistemą visų pirma svarbu atkreipti dėmesį į tai, kas gali sukelti tam tikrų problemų.

Taigi, kas sukuria stiprų ryšį tarp žmonių? Turbūt atsakysite, kad tai – laikas, praleistas kartu, vaikai, bendri pirkiniai, ir t.t. Kartais viso to tikrai užtenka, kad su tuo pačiu žmogumi būtų praleidžiamas visas gyvenimas, tačiau iškylantys sunkumai kartais verčia tuo suabejoti…

Apie stiprų ryšį su mylimu žmogumi

Įsivaizduokite, kad turėjote šeimą, kurioje iš pradžių viskas buvo gražu, vėliau gimė vaikai, kartu keliavote, įsigijote bendro turto, ir t.t. Praėjo dešimt ar dar daugiau metų, ir jums pradėjo atrodyti, kad visa tai jums pažįstama. Jūsų santykiai su sutuoktiniu labai primena jūsų nesėkmingus ankstesnius santykius. Norėtumėte kažką keisti, tačiau nežinote, nuo ko pradėti.

Tvirtą ryšį dažniausiai sukuria intymumo, vienybės akimirkos, kurias patiriame gilių pokalbių metu, nuoširdus vienas kito stebėjimas, savęs ir mylimo žmogaus pažinimas, bendrų tikslų įgyvendinimas ir vertybių sutapimas. Tai, kas yra išorėje, yra gana lengvai pasiekiama, tačiau kur kas svarbiau yra tai, kas yra viduje.

Atsakykite sau į klausimą: kuo jūsų santykiai su konkrečiu žmogumi skiriasi nuo santykių su kitais žmonėmis? Jei tarp jūsų draugų yra priešingos lyties atstovų, pagalvokite, kuo jūsų santykiai su jais skiriasi nuo santykių su partneriu. Taip, jūs galite kartu eiti į kino teatrą, kartu vakarieniauti, per pietus susitikti kavos, ir t.t. Vis dėlto, turėtumėte gera pagalvoti, kuo šie santykiai skiriasi nuo santykių su sutuoktiniu. Būtent intymumas yra pagrindinis tokių santykių skirtumas. Jei santykiai su sutuoktiniu bus paviršutiniški, tokie santykiai paprasčiausiai neturi ateities.

Turite pasistengti, kad vienas kitam taptumėte pačiais brangiausiais žmonėmis, kurių niekas kitas negali pakeisti. Sukūrę gilų ryšį galėsite nesibaiminti, kad tam tikri sunkumai gali jus išskirti.

Pirmiausia kurkite ryšį viduje, bet ne išorėje. Išorinis ryšys labai greitai gali pradėti byrėti, tačiau tai, kas bus viduje, gali gyvuoti amžinai. Bandykite suklijuoti santykius su partneriu, o tuomet, jei nepavyks to padaryti, statykite iš naujo.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *