Ar tikrai esate pasiruošę svajonių išsipildymui

Svajoji dirbti televizijoje? Tačiau kai tik pradeda draugai filmuoti, imi kuklintis, slepiesi nuo kameros, prašai, kad ištrintų video. Visata galvoja: „Koks keistuolis: aš jam duodu lengvą išbandymą, bet ir to neišlaikęs pabėga!“ Ir neišpildo tavo noro…

Svajoji pagyventi kitoje šalyje? O tik pasitaiko galimybė gauti užsienyje darbą — atsisakai, teisindamasis per mažu atlygiu ar (dar blogiau!), manai, kad nesi vertas to darbo. Visata galvoja: „Na gerai, duosiu jam nemokamą kelionę į Europą – tegu tik sudalyvauja konkurse!“ O tu pamatai žaidimą-loteriją socialiniuose tinkluose, pagalvoji sau tyliai, kad čia eilinė apgaulė ir net nesureaguoji…

Arba svajoji apie naują automobilį. Pavyzdžiui, apie Lexusą. Bet, žinoma, vairuotojo pažymėjimo neturi, vairuoti nemoki ir net neprašai, kad pakeltų atlyginimą — kukliniesi. Savo verslo taip pat nesiruoši pradėti, nors draugai seniai klausinėja, kada tai darysi…

Tokių istorijų yra MILIJONAI. Žmonės svajoja, vizualizuoja, detaliai aprašo savo svajones dienoraščiuose, kuria svajonių lentas, bando save įtikinti, kad yra verti išsipildymo ir… nieko! Įdomu, kodėl? Gal todėl, kad patys nėra pasirengę gauti tai, ko nori?

Visata yra beribė ir gali labai daug! Ji per naktį vargšą gali paversti milijonieriumi, vienišą moterį ištekinti už svajonių princo  o bedarbiui dovanoti puikų darbą. Kaip? Ji tiesiog siunčia ženklus, kuriuos vieni pastebi ir atitinkamai veikia, o kiti juos atmeta.

Jei jūsų intuicija išlavinta ir esate jautrus žmogus, galite atpažinti ir mažesnius ženklus, tačiau gali nutikti, kad ženklą pamatysite ir suprasite tik tuomet, kai pasaulis iš visų jėgų trenks per galvą!

Mažo ženklo pavyzdys. Tu — buhalteris, norintis išeiti iš darbo ir leistis į kelionę po pasaulį. Tačiau bijai, kad pinigai vieną dieną pasibaigs, o nuotoliniu būdu niekad nebandei dirbti. Ir štai – kyli liftu į savo kabinetą ir girdi dviejų nepažįstamų žmonių pokalbį, kuriame jie užsimena, kad niekaip negali rasti nuotoliniu būdu dirbančio buhalterio. Tavo veiksmai? Manysi, kad tai tik paprastas sutapimas ir net nesureaguosi, ar palaikysi tai likimo ženklu ir užkalbinsi nepažįstamuosius?

Jei siekdamas savo svajonės išsipildymo net neišdrįsi įsiterpti į dviejų žmonių pokalbį, ar iš viso kažką galėsi padaryti? Taip ir lauksi, kol pasaulis ant lėkštelės atneš tai, ko nori? Sėkmės, lauk.

Esi pasiruošęs išsipildymui, kai:

· pasitiki pasauliu: viskas ateina laiku, tu nereikalauji visko „čia ir dabar“ ir nekuri scenarijų, kaip viskas turi įvykti. Tiesiog tiki, kad tai, ko nori, įvyks!

· įsiklausai į save: atskiri, kuri svajonė tavo, o kuri primesta iš šalies. Jei kažko nebenori — taip pat viskas gerai — leidi sau persigalvoti. Nesikamuoji siekdamas to, ko viduje seniai jau nenori;

· VEIKI! Tegu mažais žingsneliais, lėtai, bet vis tiek judi link savo didelės svajonės;

· nekeli sąlygų pasauliui: kuo jų daugiau, tuo sunkiau pasiekti svajonę. Jei pasąmoningai statai kliūtis, vadinasi nesi pasirengęs išsipildymui;

· gali tiesiog dabar pradėti gyventi taip, kaip svajoji! Daugelis nori, pavyzdžiui, namo prie jūros, kelionės į Ameriką ar apvažiuoti visą Europą autostopu, bet… kažkada vėliau. Jei nesi pasirengęs pradėti tiesiog dabar, vadinasi nesi pasirengęs ir tam, kad svajonė išsipildytų.

Normalu būti dar nepasirengus. Nenormalu versti save per prievartą kažką daryti. Žinoma, kuo didesnė svajonė, tuo didesnę pokyčių baimę reikia įveikti ir tuo sunkiau išeiti iš įprastos komforto zonos. Tačiau, iš kitos pusės, tuo didesnis džiaugsmas bus pasiekus tai, ko labai norisi.

Jei esi pasirengęs išsipildymui — veik! Jei kažkas stabdo, svarbu išsiaiškinti, kas stabdo. Kuo greičiau tai suprasi, tuo geriau. Būk savimi. Už tave tavo gyvenimo niekas kitas nesukurs ir nenugyvens!

Ana Petrova

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *