Du santuokas griaunantys dalykai

Manote, kad santykiai griūna tik dėl neištikimybės ar pinigų? Deja, tai nėra tiesa. Psichologė atskleidė, kas dažniausiai sugriauna santuokas. Jos teigimu, tam tikri du požymiai gali išduoti, kad santuoka ilgai negyvuos.

Kokios yra dažniausios skyrybų priežastys?

Dauguma žmonių mano, kad dažniausia išsiskyrimų priežastis yra neištikimybė. Taip, santuoka tikrai gali sugriūti būtent dėl šios priežasties. Dėl neištikimybės sugriūna maždaug kas antra santuoka. Poros taip pat dažnai skiriasi ir dėl charakterių nesuderinamumo. Nors ši priežastis skamba gana mįslingai, tačiau kiekviena besiskirianti pora galėtų apie tai papasakoti plačiau. Nesutarimų dažniausiai kyla ne dėl vaikų auklėjimo ar dėl pinigų, bet dėl skirtingų požiūrių į tam tikrus dalykus. Dėl to atsiranda įvairių nesusipratimų, abu partneriai gali jaustis vieniši. Nors daugumą nesutarimų galima išspręsti, tačiau abu partneriai vienas su kitu turėtų būti sąžiningi. Psichologai teigia, kad tam tikri du dalykai gali visiškai sugriauti santykius, todėl tam tikrų požymių nereikėtų ignoruoti.

Kas griauna santuokas?

Jei abu sutuoktiniai yra pasiryžę stengtis dėl santykių, galima įveikti visus sunkumus. Santykius dažnai galima išgelbėti: net ir tada, jei situacija atrodo beviltiška. Vis dėlto, kartais visos pastangos baigiasi tikru fiasko. Pasak britų psichologės Susannos Abse, dirbančios santykių terapeute, du požymiai gali išduoti, kad santuokos nepavyks išsaugoti.

· Pirmasis požymis, kuris rodo, kad išsiskyrimas yra bene geriausia išeitis, yra tai, kad vienas iš partnerių nepasitiki savo antrąja puse. Ilgainiui nusivylimas savo partneriu gali tik dar labiau išaugti, todėl galiausiai beliks tik išsiskirti.

· Antras požymis, kuris parodo, kad partneriams geriausia sukti skirtingais keliais, yra vieno iš partnerių galvojimas apie skyrybas. Jei jam kyla tokia mintis, tikėtina, kad jis prie šios minties grįš dar ir dar kartą, taigi, galiausiai beliks išsiskirti.

Kaip pagerinti santykius su sutuoktiniu?

Santykių puoselėjimas gali padėti išvengti rutinos ir įveikti visas negandas. Psichologai pataria dažniau pakurstyti aistrą ir daugiau laiko praleisti su partneriu. Svarbu sutelkti dėmesį į teigiamus dalykus: būtina juos pastebėti ir kasdieniame gyvenime, ir sutuoktinio elgesyje. Dažniau pasakykite vienas kitam gražių žodžių, nes tai padės pasijusti geriau. Abu jausitės mylimi ir vertinami. Būkite dėkingi. Susikoncentruokite į tai, ką turite, o ne į tai, ko jums trūksta.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *