Dviejų minučių taisyklė – efektyvi namų tvarkymo gudrybė

Galbūt esate girdėję, kad egzistuoja tokia taisyklė, tačiau svarstote, ką ji galėtų reikšti. Ši gudrybė yra labai paprasta, tačiau leidžianti kur kas efektyviau sutvarkyti namus ir sutaupyti laiko.

Ar įmanoma sutvarkyti namus per 2 minutes?

Žinoma, per 2 minutes visų namų nesutvarkysite. Kalbama ne apie tai. Šios taisyklės tikslas – išsiugdyti įprotį, kuris labai pravers palaikant namuose tvarką. Jei turite dvi laisvas minutes, jas galite panaudoti namų tvarkymui. Pavyzdžiui, kai laukiate, kol užvirs vanduo arbatai, ar kol išvirs sriuba, galite išplauti nuo pusryčių likusias nešvarias lėkštes, kavos puodelį, ir t.t.  Tai padeda nešvaistyti laiko ir tinkamai jį išnaudoti.

Valymas taps mažesniu rūpesčiu

Jei laikysitės šios taisyklės, namų tvarkymas jums nebekels didelių rūpesčių. Visai nesvarbu, kiek turite laisvo laiko: minutę, dvi ar dešimt, atlikite tam tikrus namų ruošos darbus, ir tuomet „generalinis“ namų tvarkymas nereikalaus pernelyg didelių laiko sąnaudų. Maža to, jums nereikės svarstyti, kuo užsiimti, kol užvirs vanduo, ar kol iškeps jūsų ruošiamas patiekalas. Visai nesvarbu, ką darysite šiomis laisvomis minutėmis: išdžiaustysite skalbinius, nuvalysite dulkes ar išplausite indus, bet kuriuo atveju tai jums padės sutaupyti tikrai nemažai laiko.

Ilgainiui suprasite, kad namų tvarkymas nėra toks sudėtingas, koks jums atrodė anksčiau. Pagrindinius namų ruošos darbus galėsite atlikti gerokai greičiau ir paprasčiau, todėl tai jums neatrodys kaip labai varginanti veikla.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *