Frazės, kurias būtina dažnai kartoti artimiems žmonėms

Yra frazių, po kurių širdį užplūsta šiluma. Pasakė žmogus jums tokį dalyką ir iškart atsiranda dėkingumo, artumo jausmai, savo reikšmingumo, reikalingumo, abipusės meilės pojūtis. Pateiksime kaip pavyzdį kelias tokias frazes, kurias būtina kartoti mylimiems, artimiems, brangiems žmonėms.

„Su tavimi taip gera”

Labai paprasta frazė, kurią galima sakyti ne vien savo antrai pusei po gero sekso, bet ir kitiems artimiesiems. Pavyzdžiui pasakyti draugui, kad jums patinka su juo leisti laiką, malonu su juo bendrauti. Arba pasakyti mamai ir tėčiui, atvažiavus pas juos į svečius ir susėdus prie padengto stalo: „Kaip pas jus gera, jūsų namuose – nuostabi aura, jaučiuosi sugrįžęs į vaikystę”.

„Aš apie tave galvojau”

Tai priminimas, jog netgi tada, kai esate ne kartu, žmogus jums lieka svarbus ir reikalingas. Skambutis: „Klausyk, galvojau apie tave vakare, kaip tu ten? Jau geriau? Išsisprendė situacija darbe?” – šie žodžiai tiksliai sukels dėkingumo jausmą. Žmogus žinos, kad jo nepamiršo, kad pergyvena, kad jis ne vienas, neliko akis į akį su savo problemomis. Ypatingai ši frazė svarbi, jei kurį laiką nesimatėte su artimu žmogumi.

„Puikiai atrodai”

Paprastas komplimentas, tačiau toks malonus. Draugei, su kuria nesimatėte dvi savaites, bus labai malonu išgirsti: „Tu puikiai atrodai šitaip apsirengusi”. Vyrams irgi būtina apsiginkluoti šia fraze. Pavyzdžiui, pasakyti: „Ko tu pergyveni dėl savo amžiaus, tu puikiai atrodai, gerokai jauniau už savo metus. Moteris tikrai nušvis po tokių žodžių. Labai malonu, kad pastangos atrodyti gražiai buvo deramai įvertintos.

„Noriu su tavimi pasitarti”

Ši frazė – įrodymas, kad žmogus jums svarbus, tai sakydami, parodote žmogui pagarbą. Jeigu su jumis tariasi – padidėja pasitikėjimo savimi jausmas, atsiranda malonus pojūtis, jog jūsų nuomonė svarbi. Tegu ne visada paisote tėvų ar draugų patarimų, tačiau periodiškai ištarti šią frazę yra tiesiog būtina. Netgi jei kalba eina apie smulkmenas. Pavyzdžiui, renkatės tapetus remontui, nufotografuojate, pasiunčiate nuotrauką artimam žmogui: „Tau patinka? Tik rimtai! Ar ne per ryškūs? Kaip manai, verta pirkti?” Galutinį sprendimą priimsite jūs, tačiau tokie momentai suartina ir pakelia nuotaiką.

„Aš pasinaudojau tavo patarimu”

Ankstesnės frazės tęsinys. Jei išties pasinaudojote patarimu, būtina apie tai pasakyti. Leiskite žmogui pasijausti autoritetingu, pademonstruokite, kad jo žodžiai pagerino jūsų gyvenimą. Pavyzdžiui: „Nusipirkai vaistų, kuriuos parekomendavai ir išties jie labai padėjo nuo galvos skausmo”. Arba: „Pasinaudojau tavo patarimu dėl santykių su kolega. Pasikalbėjome ir išties paaiškėjo, kad mūsų nesutarimai dėl projekto ne tokie rimti, kaip man atrodė”. Žmogui bus labai malonu, kad jo patarimas buvo vykęs ir davė naudos.

„Aš tavęs pasiilgau”

Tiesiog privaloma frazė tais atvejais, jei teko išsiskirti bent kelioms dienoms. Skambutis iš komandiruotės – labai svarbus elementas meilėje ir draugystėje, jis parodo, koks jums svarbus bendravimas su tuo žmogumi, kaip norisi susitikti asmeniškai ir vėl paplepėti apie viską pasaulyje, pabučiuoti, pabūti greta.

„Ačiū, kad tu esi”

Tokia frazė maloni visiems be išimties. Nesidrovėkite dėkoti. Tai išties labai svarbu. Galima patikslinti: „Ačiū, kad tu toks/tokia, kokia esi, labai džiaugiuosi, kad turiu tokį mylimą žmogų”. Savo įtaka ir padarytu efektu ši frazė gimininga frazei „Su tavimi labai gera”.

„Dievinu tavo humoro jausmą ir požiūrį į gyvenimą”

Kiekvienas žmogus turi savo privalumų. Ir būtina priminti jam tai, parodyti jam jo stipriuosius bruožus. Pavyzdžiui: „Tik tu moki mane taip pralinksminti, net jei man bloga nuotaika”. Arba: „Tavo dėka man pavyksta pažvelgti į viską kitu kampu, mąstyti pozityviau ir tai nuostabu”. Arba: „Tu tiek daug visko žinai, niekada neteko girdėti tiek daug įdomių istorijų, tęsk toliau”. Susikoncentruokite į teigiamus žmogaus bruožus ir kalbėkite apie juos.

„Tai pamatęs, prisiminiau tave”

Vėlgi įrodymas, kad nepamirštate žmogaus. Pavyzdžiui: „Buvau parduotuvėje, pamačiau lentynoje tą vyną ir iškart prisiminiau, kaip mudu gėrėme jį per atostogas. Kaip mums tada buvo puiku!” Žmogus irgi prisimins tą malonų momentą ir supras, kad mintimis jūs su juo. Juokingas video klipas, nuoroda į tinkamą darbo vakansiją, anekdotas, daina, kuri sukelia malonius bendrus prisiminimus – visa tai pasiųsti paštu ar telefonu trunka sekundę, o žmogui bus malonu, kad jo neužmiršta.

„Ką tu apie tai manai?”

Tai ne prašymas duoti patarimą, o noras išgirsti žmogaus nuomonę. Pavyzdžiui: „Įsivaizduoji, vyras visgi nusprendė pirkti tą seną automobilį, aš tau jau pasakojau. Ką apie tai manai? Jis dabar daug laiko praleis garaže, „reanimuodamas” tą lūženą”. Ir draugė su malonumu pasidalins su jumis pergyvenimais šia tema. Arba: „Mergina kviečia mane į tėvu užmiesčio vasarnamį. Aš su jais nepažįstamas. Manai, jau laikas tokiam vizitui? Visgi jau tris mėnesius susitikinėjame beveik kiekvieną dieną”. Ir išklausyti draugo nuomonę šia tema. Toks apsikeitimas nuomonėmis suartina ir leidžia išsaugoti pasitikėjimo kupinus santykius, leidžia orientuotis, dėl ko dabar labiausiai pergyvena draugas ar antroji pusė.

Sutikite – visos išvardintos frazės yra labai paprastos, pasakyti jas nesudėtinga. Juo labiau, kad yra daugybė progų tai padaryti. Kiekvienam labai malonu išgirsti vieną iš šių frazių, tai išties tie „klijai”, kurie sutvirtina santykius, palaiko reikiamame lygyje artumo jausmą. Svarbiausia – sakyti visa tai iš širdies, kai iš tiesų, realiai jaučiate tai, ką sakote ir kuo norite įtikinti pašnekovą.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *