Galingos frazės, kurios sustiprins jūsų santykius

Tai mūsų santykių vyšnia ant torto…. Nepamirškite, kad santykių pagrindas yra bendravimas…

Esu dėkingas ar dėkinga už tave

Dėkingumas partneriui ir pripažinimas, kaip jis jums daug reiškia, gali turėti didelės įtakos jūsų santykiams. Deja, dažnai to nesuprantame.

Labai svarbu, kad jūsų antroji pusė žinotų ir matytų, kaip ją vertinate.

Esmė nėra ta, kad kasdien pirktumėte jiems gėlių ar eitumėte su mylimu žmogumi į restoraną. Kartais pakanka paprastos frazės, pavyzdžiui, „Esu labai dėkingas ar dėkinga, kad turiu tave“.

Didžiuojuosi tavimi

Kai žmogus, kurio nuomonė mums svarbesnė už visų kitų sako, kad didžiuojasi mūsų pasiekimais, mes tai priimame kaip vyšnią ant mūsų santykių torto.

Nesvarbu, ar tai būtų paaukštinimas pareigose, ar net atsikėlimas iš lovos ir ėjimas į darbą po siautulingo vakarėlio, visada parodykite savo palaikymą ir pasakykite partneriui, kad didžiuojatės tuo, ką jis daro, ir kad jį mylite.

Esu laimingas ar laiminga, kad esu su tavimi

Žinojimas, kad jūsų partneris džiaugiasi būdamas šalia jūsų, jau yra didelis komplimentas. Tai taip pat labai motyvuoja. Tai reiškia, kad, jų akimis, esame pakankamai geri ir teikiame jiems džiaugsmo.

Leiskite jam (ar jai) žinoti, kad jis (ar ji) daro jus laimingą.

Atsiprašau

Nesvarbu, ką padarėte – pavėlavote į šventinę vakarienę ar skalbimo mašinoje sugadinote savo partnerio darbo kostiumą (taip, visi esame tai patyrę), nuoširdus atsiprašymas ar pripažinimas, kad suprantate jo jausmus, padeda greitai išspręsti galimą konfliktą.

Jei ši frazė vartojama teisingai, ji gali turėti teigiamos įtakos artimiems santykiams.

Žinau, kaip dabar jautiesi

Empatija – tai būdas užmegzti ryšį su žmogumi taip, kaip niekas kitas to negali padaryti.

Kai pasakote savo antrajai pusei, kad suprantate jos jausmus ir kad esate artimas jos emocijoms, pasaulis iškart tampa ne toks jau vienišas. Tai ištraukia žmogų iš izoliacijos, nepriklausomai nuo to, ar jis liūdi, ar švenčia, ar dėl ko nors nerimauja.

Kartu patirti ir išgyventi emocijas yra labai naudinga.

Jūs esate gražus arba graži

Žinojimas, kad mylimas žmogus jus laiko patraukliu, skatina gerą nuotaiką ir suteikia romantiškiems santykiams stabilumo.

Mes žinome, kad partneriui patinkame (bent jau teoriškai), bet jei šį pripažinimą išgirstame iš jo paties, tai sustiprina mūsų tarpusavio ryšį ir padaro mūsų santykius dar labiau artimus.

Papasakokite, ką galvojate

Išreikškite norą įsiklausyti į partnerio mintis.

Jei jaučiamės išgirsti ir suprasti, žinome, kad esame mylimi.

Puikus būdas pagilinti santykius – pasakyti partneriui, kad jums įdomu, ką jis nori pasakyti, nepriklausomai nuo pokalbio temos.

Leiskite pokalbiui tekėti natūralia tėkme, nesikiškite. Tiesiog klausykitės.

Aš tavimi pasitikiu

Pasitikėjimas yra bet kokių santykių pagrindas.

Parodykite, kad palaikote savo antrąją pusę ir kad pasitikite jos jausmais. Malonu matyti, kai žmogus jus laiko patikimu paguodos ir emocinės gerovės šaltiniu.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *