Geidžiamiausios moterys pagal Zodiako ženklą

Ko labiausiai nori moteris? Ji nori būti geidžiama. Būti ta, dėl kurios vyrai pasiruošę kalnus nuversti ir nukeliauti tūkstančius kilometrų. Astrologai atskleidė geidžiamiausias Zodiako ženklų moteris.

Skorpionas

Skorpiono ženklo moterys yra labai, labai seksualios. Jų seksualumas aštrus, dramatiškas, karštas. Nenuostabu, kad jų nori visi, nes šio ženklo moterys meilę ir aistrą laiko svarbiausiu dalyku gyvenime. Pasirodo, Skorpionės tikrai daug daro, kad pritrauktų vyrus prie savęs ir gautų iš jų dėmesio.

Žuvys

Visi nori Žuvų ženklo moterų, nes jos tokios neramios, malonios ir švelnios! Žuvų ženklo moters sukeltas jausmas panašus į paskatą būti stipresniam šalia silpnos gėlės. Žuvys lanksčios, supratingos, intriguojančios, be savo krištolinio gerumo, jos dar ir gana intriguojančios, todėl geismą išlaiko daugybė mįslių ir net lengvos, emocinės manipuliacijos.

Dvyniai

Kodėl visi nori Dvynių ženklo moters? Nes niekas negali jos gauti! Dvynių ženklo moterys svajoja turėti daug laiko, kad spėtų išgirsti ir gauti daugybę įspūdžių, o geriausia – iš skirtingų žmonių. Nenuostabu, kad Dvynių ženklo moterys daugeliui palieka nepasitenkinimą, bendravimo su ja trūkumo jausmą, o tai sukelia potraukį ir norą vėl susitikti. Kartais tai tęsiasi visą gyvenimą: Dvynių ženklo moterys turi daugybę kabliukų, ant kurių laiko tuos, kurie jomis žavisi.

Vandenis

Vandenio moterys yra nepagaunamos, svajingos, kosminės! Jos turi savybes, kurios joms garantuoja stabilų kitų norą gauti Vandenę sau. Pačios Vandenio moterys nenori nieko užvaldyti, todėl visi aplinkiniai trokšta jas turėti. Be to, šios moterys yra labai draugiškos ir pasirengusios padėti tiems, kuriuos ištiko bėda. Gerumas yra labai vertingas išteklius, kuris traukia žmones.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *