Geriausias…

Geriausias seksas – tai ne penkios valandos iš eilės ir aštuoni orgazmai. Geriausias seksas – tai kada po suartėjimo labai gera. Norisi kartu snausti ir glostyti vienas kitam nugaras. Plepėti ir kikenti, apseilėjant pagalvę. Žiūrėti komedijas ir šveisti kruazanus. Pasilikti nakčiai, jei tai vaikinas, o ne vyras, ir nepašokti kaip nuplikytai, kad suspėtum į paskutinį tramvajų. Pabusti kartu, o ne išsliūkinti ant pirštų galiukų penktą ryto, rankiojant po butą prisegamas kojines ir braižant raštelį kosmetiniu pieštuku.

Seksas gali trukti vos penkias minutes  ir suteikti augimo naujiems sparnams. Seksas gali trukti valandą ir net pasirodyti aistringas, tačiau po to norisi prasmegti skradžiai žemę.

Senas mano draugas pasakojo, kad po intymių santykių ne su ta moterimi ima erzinti viskas. Jos apatiniai nenukarpytomis etiketėmis, ašaros ne vietoje ir plaukai ant pagalvės. Kyla noras, kad dama išlėktų pro langą ir daugiau niekada nebepasirodytų jo gyvenime.

Dar studentiškais metais mergaitė iš mūsų kambario iki ausų įsimylėjo didžėjų. Dėl jo išmoko hip-hopo ir go-go. Taupė tris stipendijas, kad įsigytų madingus leginsus ir marškinėlius su blizgučiais. Sužinojo jo muzikinius prioritetus ir užsisakydavo tik Put Your Hands Up For Detroit. Eidavo šokti solo ir vaišindavo jį kokteiliu „B-52“. Galiausiai įsiveržė į jo aplinką ir kelis kartus buvo prileista prie pulto. Po pirmojo sekso grįžo kaip nesava. Tris valandas tylėjo, įsmeigusi akis į sieną su eile įkaltų vinių. Atsisakė vandens ir mėgstamos arbatos su serbentų uogiene. Šnibždėjo, kad neturi jėgų pakrutinti nei rankos, nei kojos. Mes išsigandom. Ėmėme tardyti: „Jis tave mušė?“ „Vertė užsiimti grupiniu seksu?“ JI viską neigė  ir ilgai negalėjo susikaupti, o paskui ištarė vieną vienintelę frazę: „Toks jausmas, kad mane pervažiavo tankas“.

Būna, kad vyras labai patinka, audrina, veda iš proto, o seksas su juo prėskas. Nepavyksta pasiekti nei vienybės, nei suderinamumo, nei sinchroniškumo. Jausmas, kad plaukiame vandens dviračiu, bet kiekvienas mina pedalus į savo pusę, arba žiūrime įdomų filmą su vėluojančiu garsu…

O būna atvirkščiai…

Malonu su vaikinu atsipalaiduoti boulingo klube ar net filharmonijoje pagal abonementą Nr.7 ir ne daugiau, o štai lovoje taip saldu, kad neįmanoma atsiplėšti.

Po gero energingo sekso visada pakili nuotaika. Norisi dainuoti ką nors iš Evos Polnos repertuaro, rašyti disertacijos planą, kurti ornamentus megztiniams, kepti keksiukus ir skubėti į albaniškos muzikos koncertą. O jei moteris pašoka ir piktai ima daryti generalinę tvarką, nuplėšdama užuolaidas ir tempdama vėdinti kailinius, keikiasi dėl neplauto sriubos puodo ir purvinų batų prieškambaryje – reiškia ji energetiškai išsikrovė, tapusi šimtaprocentiniu donoru.

Pasibaigus nevykusiam seksui norisi pabėgti. Po pilnaverčio – pasilikti…

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *