Gudrybės, kurios padės nuginkluoti manipuliatorių – apsisaugokite nuo norinčių jums pakenkti

Santykiai su toksiškais žmonėmis turi būti nutraukti.

Vienintelė problema yra tai, kad  tai ne visada yra įmanoma. Kartais tenka susidurti su manipuliatoriumi, su kuriuo dėl vienokių ar kitokių priežasčių tenka palaikyti ryšį. Niekam ne paslaptis, kad bendravimas su manipuliatoriumi gali smarkiai pakenkti, tačiau taip tikrai nenutiks, jei vadovausitės keliomis svarbiausiomis taisyklėmis.

Žinokite savo teises

Kiekvienas turi teisę į asmenines ribas. Kiekvienas gali kažko atsisakyti, savaip susidėlioti prioritetus ir atsižvelgti į savo norus. Neleiskite niekam kištis į jūsų asmeninę erdvę.

Jūsų asmeninė erdvė turi būti neliečiama. Joks manipuliatorius negalės į ją įžengti.

Neimkite nieko į širdį

Manipuliatorius visada siekia sukelti emocijas. Jis sąmoningai ką nors sako ar daro, kad kitam žmogui tai būtų nemalonu.

Vertėtų parodyti, kad tai jūsų niekaip neveikia, ir tiesiog ignoruoti jo žodžius ar veiksmus. Taip elgdamiesi nesuteiksite jam malonumo.

Užduokite klausimus

Nepasiduokite jokioms gudrybėms ir neleiskite, kad jis jus skubintų priimti sprendimą. Užduokite jam klausimus ir vilkinkite laiką.

Jis nesitikės tokio elgesio ir bus priverstas arba pakeisti taktiką, arba visiškai atsisakyti savo plano. Antrasis variantas yra labiausiai tikėtinas.

Atsisakykite

Aiškus atsisakymas tikrai nuliūdins manipuliatorių. Jis nesitikės užsispyrimo, nustebs, kad jo gudrybės nepasiteisina. Tai padės jums apsisaugoti nuo įsipareigojimų, kurie jums nėra reikalingi.

Jei atsisakymas nepadeda, turite aiškiai suformuluoti savo poziciją, kodėl atsisakote. Tai tikrai suveiks.

Šių svarbiausių gudrybių būtina laikytis bendraujant su manipuliatoriumi. Tai padės jums apsisaugoti ir   nepasiduoti jo įtakai.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *