Įdėkite drėgną servetėlę į skalbimo mašiną. Taip sutaupysite daug darbo ir nervų

Kartais nutinka taip, kad skalbdami drabužius naudojame servetėles, kurios yra skirtos užkirsti kelią kitų audinių nudažymui. Tai yra specialios medžiagos servetėlės, turinčios galimybę sugerti spalvą. Tačiau ką daryti, kai norime atsikratyti smulkių dalelių ir plaukų, kurie dažnai nusėda ant mūsų tamsių drabužių? Atsakymas paprastas – įmeskite drėgną servetėlę į skalbinius.

Lygiai taip pat, kaip spalvas sugeriančios servetėlės apsaugo drabužius nuo nusidažymo, paprastos servetėlės apsaugo juos nuo pūkelių.

Ar yra veiksmingas būdas pašalinti pūkus ir plaukus nuo juodų drabužių?

Pasirodo, drėgnos servetėlės gali būti nepakeičiamos kovojant su šia problema. Šios mažos higienos priemonės turi nepaprastą savybę skalbimo metu surinkti mažas daleles (pavyzdžiui, plaukus ar pūkelius). Nors šios servetėlės paprastai skirtos įvairiems paviršiams valyti arba asmeninei kūdikių ir suaugusiųjų priežiūrai, pasirodo, kad beveik bet kokios rūšies drėgnos servetėlės taip pat gali būti veiksmingai naudojamos skalbiant.

Kokias drėgnas servetėles dėti prie skalbinių?

Pirma, jos turi būti pakankamai tvirtos, kad jų nebūtų galima lengvai suplėšyti. Jos turi atlaikyti intensyvų sukimąsi skalbimo mašinoje. Priešingu atveju po skalbimo turėsime rankiniu būdu iš savo drabužių pašalinti saujas baltų miltelių, o tai yra nepaprastai nemalonu.

Antra, jos turi būti be kvapų. Skalbimo metu servetėlės kvapas gali prasiskverbti į mūsų drabužius, ir tai ne visada yra toks efektas, kokio norėtume. Nors, jei norime, kad mūsų drabužiai kvepėtų taip pat kaip nosinės, tada nieko tokio.

Trečia, servetėlės turi būti drėgnos. Sausos servetėlės nebus veiksmingos. Verta atkreipti dėmesį į tai, kad pakuotė su servetėlėmis nebūtų atidaryta ilgą laiką. Atkreipkite dėmesį į galiojimo datą.

Taigi, kaip efektyviai naudoti drėgnas servetėles skalbiniams?

· Atkreipkite dėmesį į tai, kad niekada neturėtume naudoti tų pačių drėgnų servetėlių daugiau nei vieną kartą. Jei nuspręsite jas panaudoti pakartotinai, tikėtina, kad jų efektyvumas bus daug mažesnis.

· Vieno plovimo metu turėtume naudoti vieną ar tris drėgnas servetėles. Kad ir ką skalbtumėte, daugiau servetėlių tikriausiai nereikės.

· Geriausia naudoti antibakterines servetėles.

Kokį efektą galime pasiekti skalbimui naudodami drėgnas servetėles?

Ištraukę skalbinius iš skalbimo mašinos pastebėsite, kad ant drabužių yra daug mažiau smulkių pūkelių. Daugumą jų pamatysite ant servetėlių! Verta išbandyti šį paprastą, bet veiksmingą triuką, kad atsikratytumėte pūkelių ir plaukų nuo tamsių drabužių.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *