Įdėkite orkaitės groteles į šiukšlių maišą. Taip išvalysite jas be šveitimo

Svarstote, kaip išvalyti orkaitės groteles be šveitimo? Pridegusių maisto likučių nugramdymas gali būti itin sunkus darbas. Parodysime gudrybę, kuri palengvins šią užduotį. Grotelės bus kaip naujos.

Šis metodas padės jums sutaupyti daug laiko ir nervų. Tradicinis apdegusių orkaitės grotelių šveitimas taps praeitimi. Šis triukas užkariauja internetą, laikas jį išbandyti.

Paprastas būdas nuvalyti apdegusias groteles

Orkaitės grotelės yra vienas iš tų daiktų, kuriuos valyti gali būti labai nemalonu. Norint atsikratyti pridegusio aliejaus ir maisto likučių, reikia intensyviai ir kruopščiai jas šveisti. Pasirodo, išplauti šią orkaitės dalį gali būti lengva ir malonu. Kempinės nereikės.

Kaip valyti orkaitės groteles naudojant maišelį?

Šiam triukui jums reikės:

· 1 didelio šiukšlių maišo;

· 1 indaplovės tabletės;

· kelių šaukštų kepimo sodos;

· vandens;

· puodelio;

· šiek tiek indų ploviklio.

Į dubenį įpilkite drungno vandens. Tada ištirpinkite jame indaplovės tabletę. Tai labai efektyvus ploviklis, puikiai veikiantis su pridegusiais maisto likučiais. Jei norite pagreitinti tabletės ištirpimą, galite ją susmulkinti į mažesnius gabalėlius.

Į tirpalą įdėkite 3-4 šaukštus sodos – tai sustiprins mišinio poveikį. Viską kruopščiai išmaišykite. Tada įdėkite nešvarias groteles į šiukšlių maišą ir supilkite visą dubenėlio turinį. Užriškite maišą ir padėkite „pakuotę“ į horizontalią padėtį. Palikite per naktį.

Kitą dieną išimkite groteles iš maišelio. Pastebėsite, kad jos beveik švarios ir liko tik keli nešvarumai. Nuvalykite juos drėgna šluoste su šiek tiek indų ploviklio ir viskas! Grotelės atrodys kaip naujos.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *