Įkaitinkite citriną mikrobangų krosnelėje. Poveikis jus nustebins

Kai mums reikia ką nors greitai pašildyti, mikrobangų krosnelė yra nepakeičiamas dalykas. Dažnai naudojant ir reguliariai jos neplaunant, išdžiūvusio maisto likučiai joje tikrai tampa šlykštūs. Papasakosime, kaip lengvai ir greitai išvalyti mikrobangų krosnelę be chemikalų.

Mikrobangų krosnelė ne tik studentų virtuvėje yra tarsi pagrindinis prietaisas. Ji taip pat praverčia biure ir namuose, kai norime greitai pasišildyti vakarienę. Dažnai naudojama, ji tampa gana purvina, o tai atgraso nuo naudojimo. Papasakosime, kaip ją lengvai išvalysite be varginančio šveitimo.

Kaip valyti mikrobangų krosnelę?

Įsivaizduokite situaciją, kai norite pašildyti pietus. Atidarote mikrobangų krosnelę ir matote daugybę maisto likučių ir nešvarumų. Toks vaizdas iš karto atima apetitą ir norą naudotis įrenginiu. Deja, tai yra dažna problema, kai reguliariai nevalome mikrobangų krosnelės. Žinoma, kad tai nėra mėgstama veikla, nuolatinis jos šveitimas kelia nemažą nusivylimą, tačiau verta tuo užsiimti dėl savo patogumo. Jums nereikia naudoti ploviklių. Verta pasitelkti namų priemones, kurios leis daug lengviau ir greičiau išvalyti mikrobangų krosnelę. Mes turime specialiai jums paruoštus metodus, kurių dėka jūsų įrenginys spindės kaip naujas.

Mikrobangų krosnelės valymas be chemikalų

Pamirškite kempinę ir chemines valymo priemones. Galite naudoti natūralias medžiagas, kad išvalytumėte nešvarumus ir pašalintumėte maisto likučius. Mūsų rekomendacijos:

Citrina

Riebalų sankaupas galite pašalinti vandeniu su citrina, ypač jos sultimis. Supilkite mišinį į dubenį ir įdėkite į mikrobangų krosnelę, tada nustatykite didžiausią galią. Tokiu būdu bus gaunami garai, kurie pašalins nuosėdas.

Actas

Naudokite šį produktą, kaip ir anksčiau rekomenduotas citrinos sultis, sumaišytą su vandeniu. Tada mišinio įpilkite nedidelį kiekį į dubenį ir įdėkite į mikrobangų krosnelę, nustatytą maksimaliai programai. Garai ištirpdys viduje esančius nešvarumus. Pabaigoje tiesiog nuvalykite mikrobangų krosnelę minkštu skudurėliu ir išvėdinkite, nes actas turi gana intensyvų kvapą.

Kepimo soda

Jos pagalba taip pat ištirpinsite riebias nuosėdas iš prietaiso vidaus. Norėdami ją naudoti, dubenyje su vandeniu ištirpinkite du šaukštus kepimo sodos ir nustatykite mikrobangų krosnelę maksimalios temperatūros programai. Tada išvalykite vidų audiniu arba popieriniu rankšluosčiu. Visas purvas greitai išnyks!

Šios paprastos gudrybės padės lengviau išvalyti mikrobangų krosnelę, o nešvarumus greit pamiršite.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *