Išrinktojo apkabinimas gali pakuždėti apie jo ketinimus

Paprastai vyrai parodo savo meilę poelgiais. Tačiau išsireiškimo, kad moterys myli ausimis nereikia nedavertinti. Dažniausiai stiprioji žmonijos pusė reiškia savo jausmus apsikabinimu ir bučiniais. Sekantį kartą, kai mylimasis tave apkabins, atkreipk dėmesį, kaip jis tą daro. Tu nepatikėsi, bet būtent išrinktojo apkabinimas gali pakuždėti apie jo ketinimus.

Apkabinimas iš nugaros. Kai kurie vyrai mėgsta apkabinti savo moterį iš nugaros. Pirmiausia jis deda rankas tau ant pečių, tada nuleidžia į krūtinės lygmenį. Dažniausiai toks apkabinimas liudija apie ketinimų rimtumą ir aistringą meilę. Tačiau, jei jis tave apkabina vien tik taip, tada būk atidi. Psichologai tvirtina, kad tokiu būdu žmogus gali demonstruoti netikrumo jausmą, kad ir jūs atsakote į jo jausmus.

Apkabinimas per kaklą, rankos susikryžiuoja ant nugaros. Kai partneris apkabina tave būtent taip – jo ketinimai rimti. Tai simbolizuoja gilius, stiprius jausmus ir turi intymumo charakterį. Greičiausiai, greitai turėsite ne vien apsikabinimus. Tačiau taip apsikabinant, reikia  įvertinti ir konkrečią situaciją. Jei mylimasis turi problemų darbe ar tiesiog blogos nuotaikos, apkabinimas per kaklą – tai tik būdas gauti palaikymą.

Stiprus apkabinimas visu kūnu. Jei jis tada ir prispaudžia tave tvirtai prie savęs, žinok – tai simbolis, kad jis pasiruošęs pereiti prie naujo lygmens santykiuose. Būtent šis gestas kūno kalba reiškia pasirengimą suartėti ne tik moraliai, bet ir fiziškai. Draugiškas patapšnojimas per nugarą. Jei išrinktasis apkabina tave ir lengvai tapšnoja per nugarą ar petį, tai draugiškų vyro ketinimų ženklas. Šiais laikais taip apsikabina net vyrai tarpusavyje. Tokiu apkabinimu žmogus demonstruoja, kad šiuo metu tarp jūsų nėra jokių santykių, jokio ryšio. Tu jam esi tik draugė, pašnekovė, su kuria galima linksmai praleisti laiką. Tačiau jei tokie apkabinimai buvo vienkartiniai, tada nereikia krimstis. Gal buvo netinkamas momentas. Palauk kito karto ir pabandyk apsikabinti dar kartą.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *