Santuokoje praleisti metai gali sukelti tam tikrų problemų su santykiais, kurias teks spręsti kartu.
Būtent moteris, kaip namų židinio ir harmonijos saugotoja, labiau rūpinasi taika ir darna šeimoje. Todėl būtent jai adresuojamos svarbias sėkmingos santuokos taisykles.
Nustokite laukti, kad vyras pradės skaityti jūsų mintis
Kad ir kiek ilgai gyventumėte su vyru, tikra kvailystė galvoti, kad jis supras kiekvieną jūsų mintį ar užuominą. Taip nebus. Vyrų ir moterų psichologija turi pernelyg daug skirtumų, vyriškiams iš tiesų labai sudėtinga atspėti, ko tiksliai nori jų moterys.
Nustokite šantažuoti seksualiniu boikotu
Žinoma, tai labai subjektyvu ir individualu, tačiau daugumai vyrų sekso poreikis visgi yra žymiai didesnis, nei moterims. Būtent tai ir paskatina moteris manipuliuoti partneriu, grasinant jam seksualiniu boikotu. Ir tai – didžiulė klaida. Nemanau, kad jūs iš tiesų trokštate, kad vyras imtų tenkinti šį savo bazinį poreikį už šeimos ribų.
Nustokite skųstis vyru ir kelti prieš jį balsą
Net jeigu jūs iš tiesų turite kokių nors problemų šeimoje, tai visai nereiškia, kad apie jas turėtų žinoti visi kaimynai. Žinoma, jūs turite pilną teisę pasidalinti savo jausmais su artimaisiais, tačiau atminkite, kad kai susitaikysite, jūs tą problemą pamiršite, o jie ir toliau prisimins viską, ką prikalbėjote apie savo vyrą. Kelti balso irgi nevertėtų, jeigu nenorite, kad partneris jums atsakytų tuo pačiu.
Nustokite persekioti savo vyrą dėl savo buvusių partnerių ar tėvo
Tai gana sudėtinga suprasti, tačiau moterys, turėjusios problemų su tėvu ar su buvusiais partneriais, bando išlieti viską, kas joms tada susikaupė, ant dabartinio vyro. To daryti negalima, jis nekaltas dėl jūsų traumų ir praeities problemų. Pasistenkite sukurti laimingą santuoką, juk gyvenimas jums suteikė šansą pradėti viską nuo nulio. Tik nuo jūsų pačios priklauso, kaip tuo šansu pasinaudosite.
Nustokite būti vien tik „mama“, juk jūs esate dar ir „žmona“
Gimus vaikui, daugelis moterų nustoja rūpintis savimi ir skirti laiko vyrui. Būtina abiem, dviese auklėti ir auginti vaiką nuo pat kūdikystės. Įveskite savo šeimoje tradicijas, pagal kurias bus aišku, kas vaiką maudo, kas eina su juo pasivaikščioti ir t.t. Paskirstykite šias pareigas taip, kad abu pasidalytumėte atsakomybe. Nepamirškite, kad savo vyrui turite išlikti moteriška, kad jis vėl ir vėl jus įsimylėtų.
Nustokite galvoti, kad tik vyras turėtų prašyti atleidimo
Taip manyti gali tik savimylos egoistės. Jeigu suprantate, kad kalti jūs abu, o gal apskritai dėl visko kalta esate būtent jūs, nepamirškite to pripažinti. Nieko siaubingo nenutiks, jei atsiprašysite mylimo žmogaus, karūna nenukris. Tai daug naudingiau, nei nuolat jį dėl visko kaltinti.
Nustokite lyginti savo vyrą su kitais
Šiuolaikinių technologijų eroje labai lengva stebėti aplinkinių žmonių gyvenimą. Galbūt ko nors netgi nepažįstate, tačiau esate jų gyvenimo būdo gerbėja. Jeigu žiūrite į nuotraukas ir galvojate, kad pora laiminga, o paskui einate ir skundžiatės vyrui dėl visko, kas pas jus, „negerai“ – tai ne vyro, o jūsų pačios problema. Jūs niekada nesužinosite, kokios problemos slypi už šypsenų tų, kuriuos taip norite mėgdžioti. Rūpinkitės tik savo santuoka, kurkite santykius taip, kad jums abiem patiktų.
Nustokite bendravimą su draugėmis laikyti vertesniu už bendravimą su vyru
Gyvenime visko pasitaiko. Apleisti bendravimo su draugėmis jokiu būdu negalima, tik nereikia skirti jam didžiosios savo laiko dalies. Sutikdama tapti žmona, jūs patvirtinate, jog norite kurti šeimą. Jūsų vyras – jūsų draugas. Būtent su juo turėtumėte dalytis absoliučiai viskuo, juk jis sutiko su jumis nugyventi visą gyvenimą. Būtent su juo turėtumėte būti tokia pat atvira, kaip ir su savo draugėmis.
Laikykitės šių principų, jei norite sukurti laimingą ir tvirtą santuoką. Atminkite, kad jūsų partneris – tai jūsų atrama, todėl turėtumėte pasirūpinti jūsų bendra ramybe ir harmonija.