Judu su partneriu viską aptariate? Reiškia, jūsų santykiai tikri

Vienas iš svarbių sveikų santykių rodiklių – bendravimo kokybė. Nuostabu, bet visi kiti svarbūs komponentai išplaukia būtent iš dviejų žmonių bendravimo. Dėmesys mylimam žmogui, pagarba, atsakomybės prisiėmimas ir rūpestis – visa tai pagrįsta bendravimo kokybe.

Jei jums pavyksta pasikalbėti praktiškai apie viską, jeigu tuo pat metu nesmerkiate vienas kito, nesiginčijate, nebandote kaltinti, išjuokti ar nuvertinti vienas kito žodžių, jums labai pasisekė. Toks bendravimas atneša harmoniją ir meilę abiem partneriams, tai – pagrindinė sveikų santykių sudedamoji dalis.

Praktika rodo, kad įsimylėję žmonės valandų valandas kalbasi praktiškai apie viską pasaulyje.

Dalinasi pergyvenimais ar abejonėmis, išsako viltis arba dalinasi planais. Ir faktiškai nėra jokių draudimų, labai lengvai ir paprastai iškeliamos temos netgi apie praeitus santykius ar apie fiziologinius niuansus.

Juk tada, kai partneris priima tave visą ir nesistengia pakeisti, kai nėra reikalo slėptis po kokia nors kauke, būtent tada patiriame tikrą artumo jausmą ir netgi išsigydome savo kompleksus.

Taip, labai mažai žmonių yra pasirengę būti su jumis nusistatę viena banga, todėl nėra prasmės atverti širdies visiems iš eilės. Kiekvienam žmogui būtina periodiškai pabūti vienumoje, palindėti savo asmeniniame kokone.

Tačiau labai vertinga, kai šalia yra žmogus, pasiruošęs mus išklausyti ir pasistengti suprasti, užjausti ar palaikyti.

Esant sveikam artumui, nebūtina turėti vienodą požiūrį į visas problemas, greičiau priešingai. Greta esantis žmogus kitaip žiūri į situaciją. Bet netgi jeigu jis pilnai nesutiks su jūsų veiksmais, jis vis tiek nepuls įrodinėti jūsų neteisumo, aštrindamas situaciją iki pat skandalo.

Jūsų žmogus paguos tinkamai parinktais žodžiais, nesistengdamas dar labiau traumuoti, arba pamėgins išsakyti savo mintis šiek tiek vėliau, kai būsite pasiruošę jas išgirsti. Tuo ir pasižymi jo tausojantis ir subtilus elgesys su jumis.

Žmogus, kuris vertina jus ir jūsų artumą, niekada nepradės priekaištauti ir įrodinėti savo argumentus silpnumo akimirkomis. „Aš gi tave perspėjau, dabar pats kapstykis!” – tokius žodžius reikia visiems laikams išbraukti iš savo leksikono.

Mylintis žmogus visada atsižvelgs į jūsų jausmus ir jais rūpinsis. Jis atskiria pyktį nuo vidinio skausmo, jis nesistengs krapštyti šviežių žaizdų, jis supranta, kad jums dabar skauda. Ir jam taip pat skauda, kadangi jūs puikiai jaučiate vienas kitą.

Mylinčiam žmogui labai svarbu padėti realizuotis tam, ką jis brangina.

Ir jis palaikys jus tobulėjant, džiaugsis pasiekimais ir leis atsiremti į jo petį pačiose įvairiausiose gyvenimiškose aplinkybėse.

Gyvenimo valtis – viena jums abiem. Judu esate susiję tarpusavyje. Pats stipriausias sveikų santykių pagrindas – troškimas padaryti savo partnerį laimingą. Ir puiku, jeigu santykiuose taip galvoja abu.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *