Jūsų gyvenime nėra vietos jus palikusiems žmonėms

Yra toks posakis: „Du kartus į tą pačią upę neįbrisi“…

Mirusių santykių atgaivinimas yra titaniškas darbas. Klausimas – ar  tikrai verta tą daryti? ..

Jus palikusius žmones palikite praeityje ir verskite švarų savo gyvenimo lapą. Jei jūsų keliai išsiskyrė, vadinasi, tam buvo rimtų priežasčių, todėl nėra jokio reikalo dairytis atgal.

Ilgainiui galime pamiršti išsiskyrimo priežastis ir prisiminti vien tik gerus dalykus, tačiau tokiu būdu tėra sukuriama iliuzija. Jei išsiskyrėte dėl tam tikrų jūsų partnerio savybių, naivu tikėtis, kad dabar jis bus pasikeitęs. Žinoma, kiekvienoje taisyklėje pasitaiko išimčių, tačiau į gerąją pusę gali pasikeisti tik stiprios valios žmonės.

Galbūt ir vėl susitikus atgimtų praeityje puoselėti jausmai, tačiau po trečio, septinto ar dešimto susitikimo jūs tikrai prisimintumėte, kodėl nebesate kartu.

Gyvenimas kartu geriau nei bet kas kitas išsklaido visas iliuzijas ir žmogaus idealizavimą. Gyvenimas kartu išryškina kito žmogaus trūkumus  ir jūsų požiūrių skirtumus.

Jei nuspręsite apsigyventi kartu, jūs tikrai viską prisiminsite. Bandymai atgaivinti nutrūkusius santykius dažniausiai baigiasi nusivylimu ir karčiomis ašaromis.

Nutrūkusių santykių gaivinimas gali būti sėkmingas tik vienu vieninteliu atveju: kai abu partneriai nuolat tobulėja kaip asmenybės. Jei santykius nutraukėte ganėtinai seniai, tokiu atveju galite bandyti viską pradėti iš naujo.

Vis dėlto, net ir tokiu atveju ne visada galite tikėtis sėkmės, todėl prieš brisdami į tą pačią upę turėtumėte gerai pagalvoti, ar tikrai verta tą daryti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.