Kad tu tiesiog būtum…

Kuomet tau sako: “ačiū, kad tu esi“ – tai iš tiesų be galo vertinga. Išgirsti tokius žodžius iš draugo arba mylimo žmogaus – tikra laimė.

Tu iš karto pajunti, kad gyveni ne veltui, kad tavo egzistavimas kažkam labai svarbus, toks svarbus, kad jis pasiryžęs pateisinti net tavo ydas.

Žinojimas, kad pasaulyje yra kažkas, kas tiesiog džiaugiasi dėl to, kad tu šalia, kas priima tave tokį, koks esi, ir tavo buvimas jo gyvenime suteikia jam daug laimės – paskatina tave tapti geresniu, kad pateisintum jo pasitikėjimą, nenuviltum, neišduotum jo tikėjimo tavimi.

Toks beveik absoliutus tavęs priėmimas suteikia tau daug jėgų, kad galėtum kažko pasiekti, įgyvendinti daugiau, net jei nieko ypatingo iš tavęs ir nelaukia.

Žinojimas, kad yra šiame pasaulyje kažkas, kam iš tavęs viso labo tereikia, kad tu tiesiog būtum, kvėpuotum su juo vienu oru, suteikia tau sparnus, su kuriais norisi aplėkti visą pasaulį, sukaupti savyje visą grožį, koks tik yra šiame pasaulyje, ir padovanoti tai su dėkingumu tam nuostabiam žmogui!

RUVINaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *