Kad vyras norėtų būti su jumis

Jei vyras pastoviai pradingsta, vėlai grįžta iš darbo, užsisėdi pas draugus ir visą laisvalaikį leidžia ne namuose, ar netgi pradėjo išgėrinėti, reiškia, jūsų santykiuose kažkas negerai. O gal jūs jau suabejojote jo ištikimybe? Ir apskritai ima siutas?

Pagalvokite, ko gali trūkti jūsų vyrui. Ir paklauskite jo šito asmeniškai. Mąstymo eiga gali būti tokia:

Pirma. Pavargęs vyras, grįždamas iš darbo, galvoja, kur jam eiti. Namo? Ten susierzinusi amžinai viskuo nepatenkinta žmona, triukšmauja vaikai ir jo ten niekas nelaukia, niekam jis ten nereikalingas. O jeigu namuose kūdikis, kuris pastoviai verkia ir žmona su patamsėjusiais paakiais, jam apskritai nesinori ten grįžti. Norisi pailsėti nuo viso to. Dėl to tenka vis dažniau “užtrukti darbe”. Kartais galbūt netgi visai nakčiai.

Antra. Jis kažką turi. Meilužė leidžia su juo svaiginančias naktis, kurias taip malonu prisiminti. Juk tokios neužmirštamos naktys pervargusiam nusidirbusiam vyrui, kurio niekas nelaukia namuose – tikras išsigelbėjimas. Vieniša moteris netarkuos smegenų kaip žmona. Ji nepavargusi ir jai neskauda galvos. Jai nereikia gaminti vakarienės visai šeimai ir lyginti vyrui marškinių.

Trečia. Laikas užkurti skandalą. Ir tada…

Jokie skandalai čia nepadės, tik dar pablogins situaciją. Priekaištai ir pavydas čionai visai ne vietoje. Padarykite taip, kad jam norėtųsi būti su jumis. Lėktų namo, net negalvodamas apie santykius “kairėje”. Skirkite pagaliau kažkiek dėmesio sau. Nauja šukuosena, makiažas leis pažvelgti vyriškiui į jus naujai.

Tai svarbu, tačiau ne svarbiausia, savaime aišku. Svarbiausias dalykas – pakeisti savo mąstymą apie vyrą. Meilė, pagarba, rūpestingumas.

Ką daryti, kad vyras norėtų būti su jumis? Susikurkite ir laikykitės savo naujo požiūrio į vyrą kodekso.

Pavyzdžiui:

– Su pagarba žvelgsiu į vyrą ir jo reikalus. Ir į tai, kad jis uždirba šeimai pinigus. Nustosiu žeminti ir įžeidinėti jį savo nepasitikėjimu.

– Galiu žvelgti į vyro užtrukimus kitaip: būna situacijų, kai reikia užtrukti, kitaip visas darbas bus veltui. O pasikalbėti galime per išeigines – tame nėra nieko baisaus. O vakare esu visiškai pajėgi užsiimti savo pomėgiais ar užsiimti su vaikais.

– Padarysiu taip, kad vyras jaustų, jog namuose yra visų laukiamas.

– Sukursiu vyro ir tėčio sutikimo iš darbo ir palydų į darbą ritualą (pabučiuoti ant slenksčio ar pamojuoti ranka pro langą);

– Mano namuose visada bus skanaus maisto;

– Kartu su vaikais sutiksime tėtį su džiaugsmu.

– Planuosiu kartu su vyru ir vaikais tokius bendrus reikalus, kurie visiems įdomūs.

– Padarysiu taip, kad vyras visada jaustųsi šeimoje svarbus, ugdysiu vaikams pagarbą tėvui.

– Tapsiu vyro įkvėpėja, mūza. Tikėsiu juo ir jo pasiekimais, jis turi tai žinoti ir jausti.

– Jeigu man sunku, galima kreiptis ir į psichologą. Tačiau aš visada pamenu: viskas gausis, jeigu pati to labai norėsiu.

Nes kitaip net geriausi pasaulio psichologai nepadės…

Padarykite taip, kad jis norėtų būti su jumis.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *