Kai virtuvėje pamatysite vaisines museles, greitai pasigaminkite šią gaudyklę

Visi visada laukia pavasario ir vasaros, tačiau daugelis pamiršta, kad kartu su šiltu oru atkeliauja ir daugybė nemalonių vabzdžių. Niekas kitas taip nesugadina laisvos popietės ar vakaro, kaip įkyrūs vabzdžiai. Sužinokite, kaip atsikratyti vaisinių muselių ir kaip jas atskirti nuo kitų musių (tai svarbu, nes jas veikia šiek tiek skirtingos priemonės).

Vaisinės muselės dažnai painiojamos su baltasparnėmis muselėmis. Abi jos gali kelti rūpesčių, todėl naudinga žinoti, kas jas pritraukia ir kaip jas atbaidyti. Yra bent kelios nebrangios naminės priemonės, kurios duoda gerus praktinius rezultatus. Su jomis visomis susipažinsite šiame straipsnyje.

Kaip atskirti vaisines museles nuo baltasparnių?

Svarbiausia, ką turėtumėte žinoti, yra tai, kad vaisinės muselės minta augmenija ir, be to, kad jos erzina, iš tikrųjų jos yra nekenksmingos žmogui. Tačiau kitos muselės yra pavojingos. Jos dažnai įkanda žmonėms. Taip yra todėl, kad jos minta žmonių ir kitų gyvūnų krauju. Vaisines museles traukia stiprūs maisto, ypač saldumynų skleidžiami kvapai, o prakaitas ir kiti kūno kvapai baltasparnėms muselėms yra afrodiziakas. Vaisines museles, iš pirmo žvilgsnio, labai sunku atskirti nuo baltasparnių. Jas galima atpažinti tik iš to, kad pirmosios yra mažesnės ir šviesesnės.

Kaip atsikratyti vaisinių muselių ir kitų musių?

Visų pirma, abi musių rūšys tikrai nemėgsta gvazdikėlių ir alaus kvapo. Nors kai kurie ekspertai teigia, kad pastarojo kvapo ypač nekenčia vaisinės muselės, o su baltasparnėmis jam sekasi prasčiau. Taip pat gerai veikia mėtos ir stipraus kvapo eteriniai aliejai. Ypač tai galioja levandų aliejui. Be to, visada galite naudoti profesionalias priemones nuo vaisinių ir baltasparnių muselių iš parduotuvės. Tačiau turite atsižvelgti į tai, kad jie gali būti ne visai saugūs jūsų sveikatai, todėl geriau jų nenaudoti, ypač šalia maisto produktų. Gera kvapų alternatyva – pasigaminti spąstus, kurie privilios vaisines museles ir jas sunaikins. Norėdami tai padaryti, į stiklinę ar stiklainį įpilkite šiek tiek acto ir į jį įpilkite indų ploviklio. Musės atskris dėl acto kvapo. Kadangi jis bus atskiestas su indų plovikliu, jos skystyje nuskęs.Naujienos iš interneto

One thought on “Kai virtuvėje pamatysite vaisines museles, greitai pasigaminkite šią gaudyklę”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *