Sunkiai atsidarantis stiklainio dangtelis

Kaip atidaryti stiklainį su sunkiai atidaromu dangteliu: trys geriausi metodai, kurie tikrai veikia

Tikriausiai visi yra susidūrę su situacija, kai dangtelis tarsi priklijuotas prie konservų stiklainio ir jo neįmanoma atidaryti. Tačiau yra keletas gudrybių, kurios padės greitai ir lengvai išspręsti šią problemą.

Kodėl dažnai sunku atidaryti stiklainius

Viskas labai paprasta: uždarius stiklainius, viduje susidaro vakuumas – slėgis tampa mažesnis nei išorėje. Todėl dangtelis prisisiurbia ir laikosi tarsi priklijuotas. Tai labai gerai ilgam laikymui, nes į vidų nepatenka bakterijos, todėl konservai nesugenda. Tačiau kai pradedate atidaryti stiklainį, gali kilti problemų.

Daugelis naudoja peilius, rankšluosčius arba prašo kieno nors pagalbos. Bet ką daryti, jei nė vienas iš šių būdų neveikia ir nėra kam paprašyti pagalbos? Iš tiesų yra keletas gudrybių, kurios tikrai padeda greitai susidoroti su situacija be nervų ir įtampos.

Kaip lengvai atidaryti stiklainį su sandariu dangteliu: geriausi būdai, apie kuriuos beveik niekas nežino

Karštas vanduo. Reikia pastatyti stiklainį į kriauklę dangteliu žemyn ir įjungti karštą vandenį. Po 15–30 sekundžių metalas šiek tiek išsiplečia – ir viskas, dangtelis atsukamas be vargo, rankos neskauda. Išbandykite šį būdą – ir pamiršite apie „sunkiai atidaromus stiklainius“ visam laikui.

Guminės pirštinės. Tereikia užsimauti guminės pirštinės ir paimti dangtelį, sukibimas bus daug geresnis, todėl dangtelis lengvai atsidarys.

Padaužyti dangtelio kraštu į medinę lentelę. Čia reikia būti labai atsargiems, kad nesudaužytumėte stiklainio ir nesusižeistumėte. Reikia šiek tiek pakreipti stiklainį ir padaužyti dangtelio kraštu į medinę paviršių. Vienas tikslus smūgis padės sulaužyti vakuumą viduje ir dangtelį bus galima greitai nuimti.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *