Kaip išdžiovinti skalbinius, kai lauke lyja? Kiekviena skalbimo mašina turi šią slaptą funkciją

Nerimaujate, kad dėl netinkamų oro sąlygų negalite džiovinti skalbinių lauke? Neturite pakankamai vietos namuose įrengti džiovyklę? Sužinokite vieną paprastą gudrybę, ir išnaudokite visas skalbimo mašinos galimybes!

Šis paprastas sprendimas gali padėti sutaupyti tikrai nemažai laiko. Oro sąlygos nuo šiol nebeturės jokios įtakos skalbimo planavimui. Iš skalbimo mašinos galima ištraukti sausus skalbinius! Tai – paprasta ir labai funkcionalu!

Kaip išdžiovinti skalbinius be džiovyklės? Tai tikrai įmanoma

Kiekviena skalbimo mašina turi šią „slaptą“ funkciją. Jums nebereikės laukti kelias valandas, kol išskalbti skalbiniai išdžius. Gudrybė, apie kurią netrukus papasakosime, yra tikrai palankus pasirinkimas, tačiau apie tai žino anaiptol ne visi.

Kaip išdžiovinti drabužius skalbimo mašinoje?

Tikriausiai jus tai nustebins, tačiau kiekvienoje skalbimo mašinoje (jūsų – taip pat!) yra įmontuota funkcija ne tik skalbimui, bet ir džiovinimui. Niekada anksčiau apie tai negirdėjote? Nieko keisto : skalbyklės vadove apie tai nėra nepaminėta. Vis dėlto, ši gudrybė padeda daug greičiau ir paprasčiau išdžiovinti skalbinius. Taigi, kaip tą padaryti?

· Kai skalbimo mašina baigs savo darbą, pusę skalbinių išimkite iš jos būgno.

· Į tuščią vietą įdėkite švarų, sausą, didelį rankšluostį.

· Nustatykite programą su didžiausiu apsukų skaičiumi.

· Kai skalbimo mašina baigs savo darbą, galėsite išimti sausus drabužius, kurie jau bus paruošti dėvėti.

Kaip tai veikia? Sausa rankšluosčio medžiaga sugeria visą skalbinių drėgmę, todėl iš skalbimo mašinos galite išimti sausus skalbinius. Nedvejokite ir išbandykite šią gudrybę: tai jums tikrai padės sutaupyti laiko! Tikrai neverta laukti, kol oro sąlygos bus palankios skalbinių džiovinimui lauke – nuo šiol oro sąlygos jums nebediktuos, kada turėtumėte skalbti drabužius.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *