Kaip ištverti pokyčius

Išverti pokyčius, ypač nelabai malonius, gali būti išties sunku. Ypač vyrams, kadangi jie dažniausiai linkę būti įpročių vergai. Kai kurie įpročiai yra patogūs ir mieli, bet kartais pokyčiai būtini. Todėl reikia pasistengti suprasti pokyčių procesą – tai padės lengviau juos ištverti.

Net jei keistis sudėtinga, pokyčiai nebūtinai yra blogi. Nauja mergina ar pokyčiai santykiuose, naujas darbas ar karjeros posūkiai gali praturtinti jūsų gyvenimą, rašo www.askmen.com. Štai keli patarimai, kurie padės subręsti jūsų asmenybei.

Susikoncentruokite į gerus dalykus

Susidūrus su permaina, kuri gali aukštyn kojom apversti jūsų gyvenimą, lengviausia galvoti apie neigiamus aspektus. Pavyzdžiui, persikėlus gyventi su mergina galvojate, kad nuo šiol vonioje kabės jos kelnaitės, o jūs nebegalėsite pasikviesti draugų namo po futbolo rungtynių. Bet geriau vietoje to galvoti, kaip bus gera su ja dalytis lova, pabusti ryte vienas kito glėbyje.

Ir nors permaina vis dar liks sudėtinga, vis dėlto priimti ją taps kur kas lengviau. Geriausias būdas atsikratyti baimės – galvoti apie dalykus, dėl kurių permainos jums atrodo mielos, ir galvoti tik apie juos, kad išliktumėte laimingi ir ramūs. Pasistenkite galvoti apie tuos naujus ir žavingus dalykus, kurie jūsų laukia, o jei išties abejojate, pasikalbėkite su artimais žmonėmis apie juos.

Įtraukite aplinkinius į permainų procesą

Pasinaudokite savo palaikymo komanda. Šeima ir draugai neįkainojami, kai reikia suvokti, kokie didingi dalykai nutinka būtent jums. Jie įžiebs jumyse pozityvumo, kadangi mato visiškai kitokią jūsų gyvenimo perspektyvą ir gali į jus pažvelgti kitaip.

Jei turite persikelti į kitą miestą, paprašykite draugų padėti persikelti ar pakeliauti po miestą su jumis. Toks veiklos pobūdis padės „susidraugauti“ su permaina.

Būkite atviri pokyčiams

Gali būti, kad nekenčiate pačios minties apie permainas, nes esate patenkinti dabartine padėtimi. Paprasčiausiai jums patinka viskas, kas yra dabar. Svarbu suprasti, kad yra daug situacijų, kuriose būtumėte taip pat laimingi, ir jei laikysitės įsikibę vienos, paprasčiausiai neturėsite galimybės patirti visų kitų. Ir žinokite, kad kartais prasminga atsiduoti likimui ir laukti, kas jums nukris tiesiai į rankas.

Pokyčių metas nereiškia, kad turite sudeginti visus tiltus. Ne visada žinote, ką jums pasiūlys gyvenimas, todėl sveikinkite siurprizus ir mėgaukitės kelione. Negedėkite savo senojo gyvenimo; nauja pradžia nereiškia pabaigos. Pavyzdžiui, jei keičiate darbą, vis dar išsaugosite prisiminimus apie senąjį, patirtį ir draugus, bet tuo pat metu turėsite puikų naująjį darbą. Praėjus laikui, veikiausiai pamilsite naująjį darbą taip pat, kaip senąjį.

Supraskite pokyčius

Apžvelkite visas pokyčių detales, suvokite, kodėl permaina būtina ir kaip ji paveiks jūsų gyvenimą. Nežinomybės baimę maitina nesupratimas, su kuo teks susidurti. Jei ketinate priimti į butą naują nuomininką, pakvieskite jį kavos, išgerkite kartu alaus ar susitikite su jo draugais, kad pažintumėte, koks tai žmogus. Jei žinosite, kas jūsų laukia, daugiau nebus ko bijoti. Pokyčių suvokimas paruoš jus tam, kas turi atsitikti. Pasikalbėkite su kitais žmonėmis, patyrusiais panašių permainų, arba tiesiog apie tai ilgai pagalvokite. Nustebsite pajutę, kad pradedate laukti permainų ir jomis žavėtis.

Permainas derinkite su pažįstamais dalykais

Pokyčiai gali bauginti, nes susidursite su nepažįstamais dalykais. Pažabokite savo baimę; apsupkite save žmonėmis ar daiktais, kurie jums pažįstami. Tai ne tik leis pasijusti ramiau ir geriau, bet ir dovanos puikių prisiminimų. Taigi jei einate į pasimatymą su nauja mergina, dėvėkite laiminguosius marškinėlius, jei pradedate dirbti naujame darbe, ant stalo pasidėkite mėgstamą ir sėkmę nešantį daiktą. Tai padės sujungti sena ir nauja. Naująją erdvę tai padės paversti mielesne ir patogesne.

Bet kokiu atveju permainos – geras dalykas. Žinoma, joms pasirengti ir jas priimti gali būti sunku. Nebėkite nuo permainų – geriau tinkamai joms pasiruoškite. Pasiruošimas – esminis dalykas priimant permainas ir jas pamilstant, o kuo daugiau pokyčių patirsite, tuo lengviau seksis vėliau. Pajusite, kad išgyvenate daug naujų ir įdomių dalykų, kad gyvenate spalvingą ir visavertį gyvenimą.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *