„Kaip jį priversti mane gerbti”

Straipsnio pavadinimą įkvėpė klienčių istorijos.

Daugybė moterų skundžiasi, kad partneris neskiria joms pakankamai dėmesio, o kartais nusirita netgi iki įžeidinėjimų.

Tokia moteris iš pradžių kenčia, stengiasi visame kame įtikti vyrui, tikėdamasi, kad jis tai įvertins. Tačiau tai dažniausiai nepadeda ir tada pradedama ieškoti kitų būdų paveikti vyrą. Ir kai visi moteriai žinomi metodai jau yra išbandyti, bet nedavė jokio efekto, moteris ima skaitinėti knygas, klausia patarimų internete (dažnai tokiose vietose, kur specialistų iš principo negali būti, bet pilna panašių į ją moterų) arba kreipiasi į psichologus.

Prašymas dažniausiai skamba taip: „Kaip priversti jį mane gerbti?”

Žinote, aš esu ištikima idėjai, kad kiti žmonės viso labo atspindi mūsų pačių požiūrį į save. Ir dėl to pakanka užduoti paprastą klausimą: „Kaip aš pati į save žiūriu ir kuo aš pati save laikau?”

Moterys, kurių negerbia vyrai, dažniausiai jau seniai išdavė tą žmogų, kurį vyras, jų manymu, turėtų gerbti – pačios save. Jos pamiršo savo vertybes ir interesus, vardan vyro yra pasiruošusios išduoti tai, kas svarbu joms pačioms, stengiasi taip save perdaryti ir pakeisti, kad tik įtiktų partneriui ir laimėtų jo palankumą.

Pagarbą, kurios šios moterys trokšta iš vyro, pirmiausia reikia gauti iš savęs.

Kai moteris save vertina, greta jos paprasčiausiai ilgai neužsibus tie žmonės, kuriems norisi šluostytis į ją kojas. Jie arba pakeis savo požiūrį į minėtą moterį, arba apskritai su ja neprasidės. Dažnas pasitaiko, kai, pavyzdžiui, terapijos proceso metu pasikeičia moters aplinka – iš bendravimo rato pasišalina visi tie, kurie palaikė jos ankstesnę nepagarbą sau pačiai.

Kitaip tariant, mėginimai pakeisti partnerį, priversti jį jus gerbti yra absoliučiai beprasmiškas užsiėmimas, jūs tiesiog švaistote savo laiką ir energiją. Vietoj to, geriau pradėkite pagaliau vertinti ir gerbti save.

.Naujienos iš interneto

One thought on “„Kaip jį priversti mane gerbti””

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *