Kaip paprašyti angelo sargo pagalbos?

Kreipkitės į savo angelą sargą teisingai ir gaukite jo pagalbą. Kiekvienas žmogus nuo gimimo turi savo angelą sargą. Šis asmeninis „globėjas“ ir padėjėjas myli savo globotinį, saugo, sufleruoja ir padeda sunkiais gyvenimo momentais.

Ypač sudėtingose situacijose kiekvienas iš mūsų gali kreiptis pagalbos į savo angelą sargą, tačiau reikia žinoti, kaip tai padaryti geriausiai. Nepaprastai svarbu suprasti, kad angelas jums padės, jei prašymas bus nuoširdus ir ateinantis iš širdies. Ir, žinoma, tai neturėtų būti siejama su kažkuo neigiamu.

Vienas iš paprasčiausių ir efektyviausių būdų būti išgirstam angelo sargo, yra meditacija. Pasirinkite vietą, kurioje niekas jūsų netrukdys, užmerkite akis, nuraminkite kvėpavimą ir suformuluokite trumpą prašymą. Po to pasakykite: „Prašau, tegul situacija išsisprendžia man palankiausiu būdu!” Nepamirškite padėkoti už pagalbą. Nenustebkite, jei problema spręsis ne taip, kaip norėjote ar tikėjotės. Angelas padarys tai, kas geriausia, bet galbūt jūs tai suprasite tik laikui bėgant.

Kitas būdas paprašyti pagalbos yra rašymas. Rašykite „Mano angele sarge, eik priešais mane, aš eisiu paskui tave!“. Norėdami „išsiųsti“ pagalbos prašymą, turite mintyse suformuluoti, ko jums reikia, ir ištarti šią frazę tyliai, bet aiškiai. Po to turite atidžiai žvelgti į „ženklus“, kurie jums bus duoti, kad išspręstumėte problemą.

Kitas būdas, kurį galite panaudoti, yra vienas populiariausių. Paimkite popieriaus lapą ir trumpai apibūdinkite problemą. Po to sulenkite lapą, sutelkite dėmesį ir sukalbėkite maldą: „Mano angele sarge, kreipiuosi į tave pagalbos, kaip į gynėją ir mokytoją. Išgirsk mano nuoširdų prašymą, neatsisakyk padėti. Ateik pas mane ir padėk man sunkiu gyvenimo momentu! Amen!” Paslėpkite popierių nuošalioje vietoje ir tikėkite, kad pagalba ateis. Pasistenkite įsiklausyti į savo intuiciją, atkreipkite dėmesį į sapnus. Kartais žmogui gali atrodyti, kad pagalbos nėra, bet tai iš tikrųjų nėra. Galbūt jis nėra pasirengęs priimti to, kas jam sakoma, arba turi išmokti kokią nors svarbią pamoką. Šioje situacijoje angelas nesikiš, leis žmogui išreikšti savo valią, bet toliau stebės jūsų veiksmus. Jei jaučiate, kad jūsų gyvenime viskas klostosi ne taip ir jaučiatės blogai, paprašykite angelo atskleisti, ką ir kaip reikia taisyti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *