Kaip parduotuvėje išsirinkti tobulą arbūzą?

Ar žinote tą jausmą, kai paragavus arbūzo jis nebūna toks skanus, kaip tikėjotės? Valgyti tokį vaisių nėra didelis malonumas, ir mes gailimės tam išleistų pinigų. Jei nenorite, kad tokia situacija pasikartotų, turite išmokti iš parduotuvės lentynų išsirinkti tobulą arbūzą. Nereikia būti ekspertu, kad tai padarytumėte, jums tereikia pasikliauti keliais patarimais.

Daugelis iš mūsų pasakytų, kad tik paties užsiaugintas arbūzas yra skaniausias. Deja, juos užsiauginti nėra labai lengva, tad dažniausiai perkame juos parduotuvėje. Tokioje situacijoje reikia pasitelkti bendrąsias žinias ir įvertinti žievės būklę iš išorės, nes tai mums atskleis visą tiesą. Ar galite patikėti, kad yra net keturios gudrybės, kurias reikėtų panaudoti norint įsitikinti, kad arbūzas bus saldus ir sultingas?

Kaip patikrinti, ar arbūzas saldus ir sultingas?

· Pradėkite nuo to, ką matote iš pirmo žvilgsnio – ryškiai geltonos dėmės ant žievės. Šis spalvos pakitimas yra labai svarbus elementas, nurodantis, ar vaisius pakankamai ilgai noko. Žmonės turi blogą įprotį skinti vaisius anksčiau, tada jie noksta tik juos vežant toliau, todėl jie nėra tokie skanūs kaip tie arbūzai, kurie noksta saulėje. Taigi, jei matote didelę geltoną dėmę, tai geras ženklas!

· Pirmas žingsnis baigtas, todėl šiek tiek pasukite arbūzą ir pažiūrėkite į jo stiebą. Jis turėtų būti tamsiai rudas. Jei jis geltonas arba žalias, tai reiškia, kad vaisius nuskintas per anksti.

· Kitas metodas yra šiek tiek juokingas, bet labai veiksmingas. Turėtumėte pabelsti į arbūzo žievę ir atidžiai klausytis skleidžiamo garso. Jei jaučiate, kad arbūzas tuščias – tai geras ženklas! Vaisiai, pilni sultingo minkštimo, suteikia būtent tokį jausmą.

· Paskutinis dalykas, kurį galite padaryti, yra paspausti arbūzą. Geras arbūzas šiek tiek bus minkštas. Kieti vaisiai, kurių neįmanoma paspausti, nieko gero nežada.

Kiekvienas iš šių patarimų leis jums daug labiau pasitikėti savimi renkantis gerą vaisių. Juk nė vienas iš mūsų nemėgsta leisti pinigų gaminiui, kuris neatitinka mūsų lūkesčių. Arbūzų sezonas gana trumpas, todėl rasti tobulą vaisių yra itin sunku. Geriau pasinaudokite patarimais dabar, kol vaisiai tikrai geros kokybės.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *