Kaip parodyti vyrui savo charakterį, jo neatstumiant

Moteris iš pradžių patraukia vyrą išore, o charakterį parodo jau šiek tiek vėliau. Jeigu žino, kad tam tikrose situacijose ji gali būti toli gražu ne „dovanėlė”, moteris bando save tramdyti. Atsiranda baimė parodyti savo tikrąjį „veidą“, kad nenuviltumėte gerbėjo gėlių-saldainių laikotarpiu. Ilgai slėpti savo širdies paslapčių nepavyks, todėl vertėtų žinoti kelis būdus, kaip be kritikos parodyti vyrui savo charakterį.

Neslėpti savyje stiprios moters

Vyriška lytis dažnai bijo patekti į stiprios moters įtaką. Per pirmuosius pokalbius verta išsiaiškinti jo požiūrį į šią situaciją. Tada pademonstruokite savo natūralų elgesį, sakydama, pavyzdžiui: „Taip, aš stipri ir žinau savo vertę, bet tuo pat metu esu žavinga deivė”! Intriga suveiks – vyras tikrai norės sužinoti, kiek stipri jo partnerė.

Skaitytis su vyru

Kad ir kokia savarankiška būtų moteris, su vyru vis tiek reikia skaitytis. Jei šiek tiek nusileisite – tai tikrai nepakenks santykiams. Svarbu jausti greta esantį žmogų. Supratus jo prioritetus, bus lengviau juos harmoningai derinti su savo charakteriu, kad galima būtų žengti į priekį, nusistačius „viena banga”.

Neslėpti nuoskaudų ir pasipiktinimo

Moteriai negalima slėpti nuoskaudų – ji yra švelni ir jausminga būtybė, pajėgi jausti šį jausmą. Neverta rodyti to pernelyg akivaizdžiai ir impulsyviai, vyrai neturi atsargoje „maišo” kantrybės, kad be sustojimo prašytų atleisti. Jei kyla nemalonus pasipiktinimo jausmas, galite užduoti klausimą apie ištartų žodžių ar atliktų veiksmų priežastį. Skirtingi lyčių požiūriai į įvairias gyvenimo situacijas gali išprovokuoti daug nemalonių nesusipratimų. Paaiškinimai gali sudėlioti visus taškus ant „i”, o tai išgelbės porą nuo panašių nesutarimų ateityje.

Neatlikinėti už vyrą jo vyriškų pareigų

Parodyti savo tvirtą charakterį nereiškia, kad dabar visas sudėtingas situacijas spręs moteris. Vyro pareiga ir užduotis – paimti atsakomybę už santykius į savo rankas.

Kontroliuoti savo pyktį

Įdūkusi tigrė gali išgąsdinti ir atstumti vyrą. Pyktis niekada nebus laimingų santykių sąjungininkas. Kad išvengtumėte stiprių emocinių protrūkių, į bendravimą turite įlieti daugiau švelnumo ir meilės. Tai nuraminsite nervus, ir tik po to galėsite ramiai aptarti jaudinančius momentus.

Nenusileisti iš karto

Psichologiškai žmonės taip užprogramuoti, kad periodiškai nusileidžiant net mažuose dalykuose, spaudimas silpnajai pusei bus daromas be pabaigos ir vis stiprės. Ant paklusnių ir nuolaidžių žmonių visi jodinėja ir jodinės. Būtina duoti vyrui suprasti, kad egzistuoja svarbi priežastis, kodėl moteris nusileido, ir antro tokio karto gali ir nebūti. Jis įvertins gyvenimo draugės poelgį, suprasdamas, kad kitą kartą bus kitaip.

Kiekvienas žmogus turi savo charakterį – tai reikia suprasti ir priimti. Svarbu tą charakterį teisingai pateikti ir nepersistengti su jo pasireiškimais. Išbraukite iš savo arsenalo provokacijas ir vyriško orumo žeminimą – tai labai dažnos partnerio išėjimo priežastys. Atviras savo asmenybės bruožų ir niuansų paaiškinimas gali padėti išvengti santykių žlugimo.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *