Kaip patikrinti, ar aplinkiniai jus apkalba?

Niekam nepatinka, kai juos apkalbinėja. Specialistai papasakojo, kaip galime suprasti, kad aplinkiniai mums už nugaros kalbą kažką negražaus.

Psichologai mano, kad viskas su saiku yra gerai. Žinoma, apkalbėti kitus yra negražu ir net gali būti pavojinga.

Kodėl apkalbos pavojingos?

Jos pavojingos abiems pusėms, bet ypač tam, kuris skleidžia informaciją apie kitą. Žmogus, kuris išduoda kitų paslaptis ir nukreipia žmones prieš kitus, tikrai už tai sumokės. Jis labai gadina savo karmą ir atbaido sėkmę. Štai kodėl stenkitės niekada nekalbėti apie kitų žmonių klaidas už jų nugarų.

Apkalbėti mėgstantys žmonės gana dažnai yra pavydūs ar energijos vampyrai, todėl jei ir toliau artimai bendrausite su jais, jie išsiurbs iš jūsų visą energiją. Jokiu būdu nebendraukite su tais, kurie atskleidžia jūsų paslaptis kitiems žmonėms ar net šmeižia jus.

Kaip suprasti, kad kažkas jus apkalba?

Pirma, pasitikėkite savo intuicija. Žmogus, kuris tai daro tyčia ir savanaudiškais tikslais, tikrai išsiduos iš energetinės pusės. Labai dažnai pasąmonės lygmenyje gauname įvairių signalų, kad kažkas apie mus sako daug negerų dalykų. Jei jūsų šeštasis pojūtis nėra pakankamai galingas, jį sustiprinti padės specialūs pratimai ir talismanai.

Žmogus gali būti nenuoširdus. Jo komplimentai ir žodžiai bus nenuoširdūs, melagingi ir kupini neigiamos energijos. Tiesiog įsiklausykite į savo jausmus. Jei kažkas, ką įtariate apkalbomis, jums meluoja arba apsimeta ne tuo, kas yra iš tikrųjų, jie tikrai kalba negražiai jums už nugaros.

Žmogus dažnai supyksta. Jei žmogus ant jūsų pyksta, tai pajusite ir jūs. Tas, kuris ant jūsų pyksta, bet vis tiek bendrauja, greičiausiai bando gauti kokios nors informacijos, kuri gali diskredituoti jus kolegų, draugų, artimųjų akyse.

Ketvirtas požymis, kad žmogus daug apie jus kalba, yra nenoras atsakyti į jūsų klausimus. Jei jis nenori būti nuoširdus su jumis, jis jau aptarė jus su kuo nors kitu. Visą savo nepasitenkinimą jumis jis jau išliejo kitam žmogui. Jei galite, stenkitės išvengti paskalų.

Lengviausias būdas nustatyti, ar kažkas daug apie jus kalba už jūsų nugaros, yra išanalizuoti asmens elgesį su kitais. Jei jis daug kalba apie tuos, kurių nėra šalia jūsų, tai tas pats nutinka tada, kai ir jūs nesate šalia jo.

Žmonės staiga pradėjo su jumis elgtis kitaip. Tarkime, kad bendraujate su kuo nors darbe. Po kurio laiko šie žmonės pradeda jūsų vengti dėl nežinomos priežasties arba nustoja jumis pasitikėti. Tai aiškus ženklas, kad taip nutiko dėl kažkieno kaltės. Gandai niekada nebūna geri. Jie yra toksiški ir skirti pakenkti asmeniui, apie kurį kalbama. Tie, kurie nustoja su jumis bendrauti be ypatingos priežasties, taip pat negali būti vadinami gerais žmonėmis, nes jie tiki tuo, ką girdi iš kitų, o ne tuo, ką mato.

Atkreipkite dėmesį į tai, su kuo jus apkalbinėjantis žmogus leidžia laiką. Jei tai kažkas, kam jūs nepatinkate, tada labai tikėtina, kad jis taip pat jaučia jums neigiamus jausmus. Jūsų artimas draugas neprisiartins prie to, kuris skaudina kitus. Neįmanoma būti dviejuose frontuose vienu metu. Tokie žmonės yra pavojingi ir neabejotinai skleidžia apie jus informaciją, kurią norėtumėte nuslėpti.

Patarimai tiems, kuriuos dažnai apkalbinėja kiti

Nebūkite paranojiškas. Jei jums atrodo, kad absoliučiai visi kalba jums už nugaros, tai žinokite, kad taip tikrai nėra. Suteikite galimybę sau pajusti, kad žmonės jūsų nemėgsta.

Pabandykite kalbėti tiesiai šviesiai. Nebijokite kreiptis į žmogų, kuris daug apie jus kalba. Būkite mandagūs ir paprašykite žmogaus pasakyti, kuo jis nepatenkintas. Pasakykite, kad nusipelnėte pagarbos ir nenorite konfliktų, o visus blogus dalykus galite palikti praeityje. Tai padės išvengti naujų problemų. Yra tikimybė, kad asmuo iš tikrųjų nustos kalbėti apie jus, net jei apsimes, kad nežino, apie ką kalbate.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.