Kaip suprasti, kad moters “ne” reiškia “taip”?

Moterys pasižymi subtilia dvasine struktūra, jos jautrios ir jausmingos. Neretai mielosios damos ne tik negali apsispręsti, kaip siekti, ko trokšta, bet nesupranta, ko apskritai nori. Tokia jau jų prigimtis. Labai dažnai moteris gali neigiamai atsakyti į klausimą, tačiau tuo pat metu duoti suprasti, kad pritaria viskam, kas buvo pasakyta. Būtent dėl to vyrams kartais itin sunku suprasti moteris, jų tikruosius ketinimus ir troškimus.

Kodėl jos taip elgiasi?

Vyriškas “ne” skiriasi nuo moteriško “ne” tuo, kad damoms reikalingas laikas, kad susigaudytų savyje, savo vidiniuose troškimuose ir išsiaiškintų, ko ji iš tiesų siekia. Šioje laiko atkarpoje ji spėja apgalvoti, kaip pasielgti – sutikti, atsisakyti, ar, priešingai, paskatinti vyrą, kad jis imtų ją įkalbinėti.

Antroji tokio elgesio priežastis slypi pasąmoningame (o kartais ir visiškai sąmoningame) troškime stimuliuoti vyro atkaklumą. Tai savotiškas patikrinimas. Tokiu būdu moteris įvertina, kiek ji patinka vyrui. Atseit, jeigu labai patinku, tai tu atkakliai manęs sieksi.

Ir, pagaliau, trečia priežastis, dėl ko vietoje “taip” vyras išgirsta “ne” – banalus noras nepasirodyti lengvai prieinama.

Kaip iššifruoti tikrąją prasmę?

Viskas ne taip sudėtinga, kaip vyrams gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Iš tikrųjų moteris galima lengvai suprasti, jei žinai jų mąstymo principą – kaip jos atsisako ir kaip sutinka. Paslaptis slypi moteriško elgesio psichologijoje, kuri visiškai išduos slapukaujančią damą. Būtent pagal tuos užslėptus signalus vyras gali nustatyti, kas dedasi moters širdyje.

Yra trys svarbiausi požymiai, į kuriuos psichologai rekomenduoja vyrams atkreipti dėmesį, kad suprastų, kokiais atvejais moters “ne” reiškia “taip”, o kada “ne” yra “ne”.

Gestai

Damos netikrumą savo pasirinkimu išduos konkretūs gestai. Kaip taisyklė, moterys reiškia protestą, atsisakymą, nustebimą, nepasitikėjimą ir nesutikimą rankų gestais. Čia reikia atsižvelgti, kad egzistuoja subtili riba tarp įprastų ir atsisakymo gestų. Jeigu moteris apžiūrinėja savo rankas, žaidžia su pirštais, reiškia, ji pati nėra tikra, ar nori to, kas buvo pasiūlyta. O jei susideda rankas ant krūtinės, pasiūlymu ji greičiausiai nesusidomėjo.

Intonacija

Būtent šiame požymyje slypi išties sakralinė to, kas pasakyta, prasmė. Nekreipkite dėmesio į tai, ką kalba moteris, pirmiausiai reikia pagauti jos balso intonacijas. Intonacijų pagalba damos transliuoja užšifruotą savo jausmų ir troškimų prasmę. Tarkime, jei moteris išties žino, ko nori, tada ir balsas skambės tvirtai, galbūt dar šiek tiek ir koketiškai. Šitaip ji duoda užuominą, ko ji laukia iš jūsų šiuo konkrečiu momentu.

Akys (žvilgsnis)

Tai bene aiškiausias požymis. Ne veltui akys laikomos ne tik sielos veidrodžiu, bet ir tikrųjų norų atspindžiu. Jausmus pagauti galima net visiškai trumpame žvilgtelėjime. Jeigu mylima moteris kalba nepasitikinčiai, nuleidžia akis ar nusuka jas į šalį, žinokite, kad ji aistringai trokšta, kad jūs pakeistumėte jos nuomonę ir ją įtikintumėte.

Brangūs vyriškiai, beprasmiška mėginti suprasti moterį protu. Jos nuotaiką reikia jausti. Pojūčiai, kuriuos patirsite į ją žiūrėdami, o taip pat elgesio, poelgių ir intonacijų analizė pasakys jums kur kas daugiau. Tik tikra meilė savo išrinktajai padės jums matyti, girdėti ir nuspėti jos norus širdimi.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *